Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Morawica - powiat kielecki - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Morawica.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu proponujemy świetny przewóz niskopodwoziowy różnych ładunków o gigantycznych gabarytach – zajmujemy się załadowaniem oraz rozładowaniem każdego ładunku. Transport specjalistyczny odbywa się zawsze przy użyciu nowoczesnych dużych konstrukcji oraz pojazdów. Angażujemy wykwalifikowanych pracowników, którzy świetnie znają się na swojej pracy i sumiennie wykonują powierzone im obowiązki. Realizujemy przewóz niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Kontrahenta i bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wskazanym adresem. Nasza propozycja dotyczy terytorium całej Polski. Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z opisującą nas ofertą. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z oferty należącej do nas firmy.


Transport wielkogabarytowy w stworzonym przez nas wykonaniu jest absolutnie kompleksowy i doświadczony, albowiem dysponujemy szeroką gamą urządzeń do jego realizacji. Korzystamy z pojazdów i przyczep najlepszych na rynku, żeby chronić powierzony w nasze ręce, cenny sprzęt. Nie ma dla nas zleceń zanadto małych albo za znacznych – do każdego podchodzimy z takim samym zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem.


Znamy regionalne oraz lokalne przepisy, w związku z tym mogą mieć Państwa pewność, że zatroszczymy się o wszystkie wymagane zezwolenia, ubezpieczenie oraz eskorty wymagane do efektywnego transportu wielkogabarytowego. Posiadamy sprzęt do przenoszenia do gigantycznych ciężarów oraz strategiczne partnerstwa, jakie pomagają nam w transporcie na większe odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Jesteśmy zwyczajnie niezawodni w tym, co robimy i mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo szansę, byśmy mogli się wykazać. Z chęcią także odpowiadamy na wszystkie zapytania dotyczące naszej klarownej oferty, zatem zachęcamy do ich zadawania! Odpowiemy tak ekspresowo, jak tylko to możliwe.


Transport specjalistyczny wszelkich ładunków


Nasza jednostka proponuje usługi transportowe różnorodnego typu przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w transportowaniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów i hal,
  • kontenerów biurowych oraz nadmorskich,
  • domków letniskowych, w tym chat holenderskich,
  • maszyn budowlanych oraz dla przemysłu.
  • pociągów, helikopterów oraz suwnic.

Jesteśmy w stanie bezpiecznie przetransportować wszelkie przedmioty wielkogabarytowe powierzone nam przez Konsumenta. Dokładamy wszystkich starań, aby zlecenie wykonać w możliwie najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami:6 + 9

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Organizacja transportu wielkogabarytowego


Staramy się zmniejszyć ilość formalności, których musi dopełnić nasz Klient. Nasza idealna firma ma dział logistyczny, jaki samodzielnie zajmuje się planowaniem całej trasy przejazdu ładunku, przy uwzględnieniu takich kwestii, jak warunki pogodowe, remonty dróg, czy też szerokość oraz wysokość poszczególnych przejazdów. Stworzona przez nas firma występuje także o wszelkie potrzebne zezwolenia, by przewóz ponadnormatywny był w stanie dojść do skutku.


Kiedy tak właściwie potrzebują Państwo skorzystać z usług transportowych, gdy w grę wkracza ciężki sprzęt – jesteśmy do dyspozycji. Nie ma w całym państwie drugiego takiego eksperta, jaki specjalizuje się w ciężkich transportach, jak oczywiście stworzona przez nas wykwalifikowana ekipa! Mamy prawo nie tylko wspomóc znaleźć pierwszorzędny transporter do wysyłki wyposażenia czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, niemniej jednak naturalnie wykonać całe zlecenie: perfekcyjnie, profesjonalnie, kompleksowo. Warto przekonać się o tym osobiście!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Udostępnimy wskazówek na temat przygotowywania ładunku do przewozu, pomagając stworzonym przez nas Kontrahentom i dzieląc się cenną wiedzą. Co znacznie więcej, wszystko to jest w niezwykle atrakcyjnej cenie, co na dodatek wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie zostaje nam nic innego, w jaki sposób zachęcić do skorzystania z naszej idealnej oferty, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, związanych z prowadzoną przez nas propozycją – też jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli wypatrują Państwo niezawodnego partnera do doświadczonego transportu rzeczy tego rodzaju- nie można lepiej trafić niż właśnie na naszych fachowych specjalistów!


Ciepło zachęcamy do zapoznania opisującej nas całej oferty transportu ładunków ponadgabarytowych. Jesteśmy w pełni doświadczeni, a nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie. Najlepsze ceny na rynku są u nas gwarantowane. Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z usług przedsiębiorstwa.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU