Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Opole, Niemodlin - powiat opolski - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Niemodlin.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Ładunki wielkogabarytowe wymagają zawsze specjalnego podejścia. W ofercie prowadzonej przez nas firmy znajduje się fachowy przewóz ładunków wielkogabarytowych. Nasze usługi proponujemy na terenie całej Polski. Mamy bogate doświadczenie, to właśnie dzięki któremu bez trudu jesteśmy w stanie zorganizować przewóz każdego ładunku. Angażujemy wyłącznie wykwalifikowanych fachowców, którzy niezmiernie rzetelnie podchodzą do powierzanych im zadań. Nasze usługi zaświadczamy zawsze na najwyższym poziomie, to naturalnie dzięki fachowym maszynom i pojazdom. Zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją należącej do nas firmy i do skorzystania z naszych usług.


Gdybyśmy mieli wymienić nasze mocne strony, na pewno znalazłaby się wśród nich kompleksowa oferta oraz doświadczenie naszego zespołu. Wykwalifikowani kierowcy pojazdów przystosowanych do przewozu wielkogabarytowego, którzy przeszli szkolenie z aspektu bezpieczeństwa i obsługi, zręcznie obsługują naszą przejrzystą flotę. W ten sposób dostarczamy Państwu wysoką jakość i pewność, że z zleconym nam ładunkiem nie stanie się nic złego. Wszyscy nasi kierowcy są ukierunkowani na odpowiednie i indywidualne nastawienie do każdego zlecenia. Nasz zespół przestrzega protokołów oraz innych obowiązujących przepisów bezpieczeństwa.


Jeśli jest takie Państwa życzenie, prócz samego transportu zajmiemy się również ładunkiem – przed oraz po przewozie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Zabieramy ciężki ładunek z wyznaczonej lokalizacji oraz odwozimy we wskazane miejsce – terminowo! Jeżeli chcą Państwo uprościć sobie zadanie uporania się z takim ponadgabarytowym ładunkiem – jesteśmy do dyspozycji! Należałoby dowiedzieć się więcej na temat naszych usług, a najporządniej powierzyć nam jedno z zadań transportowych na początek, abyśmy w stanie się wykazać.


Kompleksowe usługi transportu specjalistycznego


Ogromnych gabarytów nie wolno przewozić w stworzonym przez nas kraju samodzielnie, bez zdobycia niezbędnych zgód i spełnienia wyznaczonych warunków. My wszystkie formalności dopełniamy sami, żeby nasz Kontrahent nie musiał trwonić na nie czasu. Przejmujemy ładunek od Klienta, a w następnej kolejności organizujemy całą logistykę i wybitnie od początku do końca planujemy trasę. Uwzględniamy przy tym dokładny rozmiar oraz gabaryty ładunku, okoliczności pogodowe oraz ewentualne remonty drogowe. Ostatnim krokiem jest już wystąpienie o niezbędne zgody transportowe i wykupienie ubezpieczenia. Ładunek rozładowujemy w miejscu wskazanym przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:9 + 3

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Przewóz niskopodwoziowy rozmaitych ładunków


Profesjonalnie organizujemy transport przedmiotów wielkogabarytowych. Są to zwykle stalowe detale konstrukcyjne, jednakowoż także maszyny budownicze i specjalistyczne, detale pociągów, śmigłowce, czołgi, czy domki holenderskie i kontenery. W zależności od rzeczowych potrzeb, planujemy całe przedsięwzięcie oraz specjalizujemy się jego kompletną realizacją.


Transport ładunków ponadgabarytowych w naszym wykonaniu – bez względu na to, czy chodzi o ładunek mniejszy, czy większy- to idealny sposób na wysłanie rzeczowego przedmiotu we wskazane miejsce, do głębi bez stresu. Nasze profesjonalne usługi przewozu ładunków wielkogabarytowych są niezawodne i realizowane przez wyszkolony oraz doświadczony zespół pracowników. Jeśli szukają Państwo niezawodnych usług frachtowych, jakie mają wszelkie opcje, jakich można potrzebować, aby dostarczyć swój ładunek do miejsca docelowego na czas oraz nienaruszone – nie ma bardziej profesjonalnego wyboru aniżeli nasza firma!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeżeli gra toczy się o transport, jesteśmy perfekcjonistami, w następstwie tego także oraz nasza flota została zbudowana tak, ażeby odpowiadać na wszystkie potrzeby oraz wymagania. Realizujemy transporty wieklkogabarytowe, również regionalne, jak i dalekobieżne. Jest to tajemnica tego, w jaki sposób uzyskujemy najważniejszy poziom wydajności: przykładamy szczególną uwagę do szczegółów oraz zawsze dopasowujemy rozwiązanie do indywidualnych pragnień transportowych naszych konsumentów. Dzięki wysokiej niezawodności, stworzona przez nas firma stała się kompletnym i potężnym dostawcą usług transportowych.


Zapraszamy do zapoznania się z prowadzoną przez nas kompletną propozycją usług transportowych. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług przewozu specjalistycznego. U nas wolno również liczyć na najlepsze ceny na rynku. Zachęcamy do skorzystania z opisującej nas oferty.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU