Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Police, Nowe Warpno - powiat policki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Nowe Warpno.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Przewóz przedmiotów wielkogabarytowych zawsze żąda zdobycia odpowiedniej zgody. Prowadzona przez nas jednostka oferuje obeznany transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wstępuje załadunek, jakkolwiek także rozładunek przedmiotów w lokalizacji, jaką wybiera sam Kontrahent. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami żadnych sekretów. Zarządzamy dobrym oprzyrządowaniem oraz najwyższej jakości pojazdami, jakie spełniają wszelkie normy oraz wymagania. Dbamy o to, aby załatwić wszelkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z opisującej nas pomocy.


Nasz zespół to w największym stopniu solidny wybór w przypadku transportu ciężkiego sprzętu budowlanego, przemysłowego i innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego rodzaju rozwiązań frachtowych i wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Jesteśmy w stanie pochwalić się znacznym doświadczeniem jeżeli chodzi o spedycję i przewóz nawet rzeczywiście ciężkiego sprzętu. Nam wolno uwierzyć!


Nie znajdą Państwo znacznie bardziej profesjonalnych agentów aniżeli Ci należący do naszego zespołu. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się niuansów na temat przedstawianej propozycji. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by zdobyć zdumiewającą obsługę, imponujące stawki oraz udany przewóz, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w naszej idealnej gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy ogromne grono usatysfakcjonowanych Klientów, lecz niezmiennie jesteśmy otwarci na nowatorskie zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Kompleksowa usługa przewozu wielkogabarytowego


Wypada pamiętać o tym, że przewóz ponadgabarytowy to nie wyłącznie sam transport przedmiotów o wielkich gabarytach. W pierwszej kolejności trzeba je załadować, potem zaplanować całkowicie trasę przewozu. Pracownicy naszej firmy mają do dyspozycji najnowocześniejsze techniki, które umożliwiają im prędki oraz w szczególe bezpieczny przejazd na terenie Polski. Kiedy znamy już dokładny przebieg trasy, w owym czasie występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać bardzo powoli oraz stopniowo. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracobiorców pilnuje nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Wybierając trasę, wypada wziąć pod uwagę takie kwestie, jak szerokość, wysokość wiaduktów oraz mostów oraz ewentualne remonty u roboty budowlane. Minionym krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:5 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co transportujemy?


Specjalizujemy się w transporcie kolosalnych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele rozmaitych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób elementy konstrukcyjne hal i mostów, maszyny budownicze i specjalistyczne, kontenery, czołgi oraz dużo innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz realizujemy się bardzo profesjonalnie.


Nikogo nie powinno zaszokować to, że przewóz wielkogabarytowy jest dużo bardziej skomplikowany aniżeli transport normalnych ładunków. Przed zaczęciem ładowania urządzenia należy wykonać parę kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Jednak nie muszą Państwo się tym zajmować i tracić cenny czas na sprawdzenie wymaganych kwestii. To stworzony przez nas zespół profesjonalistów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy z taką prośbą do nas się zameldować.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, by absolutnie nie pozostały naruszone dopuszczalne rozmiary i masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub ewentualnie innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam przewozu. Odpowiednio znając i rozumiejąc wszystkie przepisy i zezwolenia, w sposób kompleksowy gwarantujemy ustawowy transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, by uniknąć opóźnień. Solidność i kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W ostateczności dysponujemy w istocie gigantycznym zespołem fachowców, którzy nie jedynie są w tej branży od lat, niemniej jednak również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, ażeby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Gorąco zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas szczegółowej oferty i skorzystania z usług firmy. Ręczymy za sumienność i fachowość wszystkich zaangażowanych u nas osób. U nas można również liczyć na konkurencyjne ceny. Gorąco zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU