Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Nowogard - powiat goleniowski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Nowogard.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas firma od lat specjalizuje się transportem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Specjalizujemy się kompleksowymi usługami, w skład jakich wchodzą załadunek, transport oraz rozładunek na miejscu, jak również logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zaintrygowani tematem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas propozycja winna Państwa zaciekawić. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą propozycją i do skorzystania z naszych usług!


Jeśli są Państwo w trakcie poszukiwania jednostki gospodarczej zajmującej się transportem różnorodnego typu ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w dobrym miejscu, a my jesteśmy do dyspozycji. Stworzony przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w najwyższym stopniu wymagających w tej kwestii Konsumentów. Obojętnie od tego, czy potrzebują Państwo ogólnego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tu, aby zaoferować kompleksowe rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wszystko, co trzeba zrobić to uwierzyć nam oraz powierzyć nam kompletne zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo kompletną resztą! Oferujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, którą jest kompetentny transport niskopodwoziowy. Przedstawiane wielozadaniowe przyczepy szkieletowe do przewozu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z każdym, powierzonym nam zadaniem. Z tego miejsca zachęcamy wobec tego do zaznajomienia się ze szczegółami naszej klarownej oferty, jaka na pewno Państwa nie rozczaruje, tak samo jak interesujące cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się o naszych rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych i specjalistycznych.


W wielu przypadkach Klienci zwracają się do nas z prośbą o przewóz ogromnych i bardzo ciężkich dużych konstrukcji przemysłowych bądź też budowlanych. Dysponujemy pojazdami, które zapewniają nam przewóz wszystkich maszyn na terytorium Polski. Najczęściej są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez problemu realizujemy wszystkie zamówienia. Niezależnie od gabarytów wskazanej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień specjalizujemy się wielkimi zleceniami firmowymi i posiadamy znaczne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:1 + 5

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Transport ciężki kontenerów i domków holenderskich


Z nami wolno także bez kłopotu przetransportować domki letniskowe, domki holenderskie, lub kontenery biurowe czy też morskie. Stworzony przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek oraz dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Na początek, planują dokładnie trasę przejazdu, dbając o najmniejsze detale. Nieodzowne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszelkich zwężeń lub ewentualnie niepomocnych warunków pogodowych. Kiedy tak właściwie trasa jest już uzgodniona, wtedy sami występujemy o niebezużyteczne do dokonania przewozu zgody. W imieniu Klienta specjalizujemy się wszelkimi formalnościami – także sprawą ubezpieczenia ładunku.


Robimy wszystko, by oferować usługi związane z transportem domków holenderskich oraz nawet właściwie ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po dużej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej bezpiecznych otoczeniu pojazdów. Wobec tego wybierając na są w stanie posiadać Państwo, że jest to decyzja jak w największym stopniu słuszna. Zyskuje się więc liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego przewożonego ładunku – zlecając go nam. To niesłychanie ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są kontrolowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, żeby zagwarantować stworzonym przez nas klientom perfekcyjne rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma współczesna oraz całościowa, zachęcamy do skorzystania z kompletnej gamy usług transportowych. W rezultacie dzisiaj dajemy Państwu dostęp do naprawdę kompleksowego rozwiązania, dopasowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z należącą do nas propozycją i do skorzystania z usług firmy. Zapewniamy o profesjonalizmie naszych pracobiorców oraz perfekcyjnych cenach. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce. Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU