Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Nowogród Bobrzański - powiat zielonogórski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Nowogród Bobrzański.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Trudnimy się specjalistycznym transportem przedmiotów o dużych gabarytach. Należącą do nas jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia również dla firm, jak również osób prywatnych, jakie zaciekawione są przewozem obszernych gabarytów na obszarze Polski. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, żeby nasi Klienci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z całkowitą ofertą opisującej nas firmy i do skorzystania z naszych fachowych usług.


Spedycje o kolosalnej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, zwane potocznie transportem ciężkim, potrzebują starannego planowania. Jedynie w ten sposób można zagwarantować bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat stworzona przez nas firma gwarantuje swoim klientom bardzo dobre usługi w aspekcie transportu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na opisującą nas ofertę oraz mamy wielkie nadzieje, że będą pragnęli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Skoro więc transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich żąda dbałości o szczegóły, istotne jest, by współpracować z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi przewozu ciężkiego, w tym permisjami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. To o nas mowa! Jesteśmy w stanie sprostać potrzebom nawet w najwyższym stopniu wymagających Klientów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach i zdają sobie sprawę z tego w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, znacznych i małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeżeli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy też ten sukces współtworzą.


Transport niskopodwoziowy maszyn budowniczych i ponadnormatywny i pojazdów


Transport gwarantujemy bez względu na typ powierzonego nam ładunku. Dysponujemy bowiem nadzwyczaj nowoczesnym ekwipunkiem, który gwarantuje nam przewożenie różnorodnego rodzaju gabarytów. W naszej klarownej historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • pogłębiarki,
  • suwnice i dużo innych maszyn.

Takich ruchomości nie wolno osobiście przewozić, ponieważ potrzebne jest pozyskanie odpowiedniej zgody. Prowadzona przez nas firma kompleksowo realizuje własne usługi, dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:7 + 2

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza firma specjalizuje się w przewozie obszernych gabarytów przeróżnego rodzaju. Ładunek odbieramy od Klienta oraz bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po odpowiednim zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Stworzona przez nas firma ma osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod szczególną uwagę różne kwestie, na przykład wielkość dróg, wielkość wiaduktów, czy też prawdopodobne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany oraz sprawiają, że całe zlecenie musi zostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W naszej idealnej jednostce gospodarczej ogromna jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które mamy, wyposażone są w rozmaite funkcje, które pomagają podwyższyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam powierzonych. Tudzież wydajny oraz doświadczony serwis internetowy floty pojazdów pomaga zapewnić bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Niemalże wszystko, co wolno przetransportować – my to transportujemy! W prowadzonej przez nas jednostce gospodarczej przewozimy powierzony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Skonstruowany przez nas oddany personel wyznaczy imponujące rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, iż mamy pewność, że nasza oferta oraz wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Do naszych walorów należy też bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego i chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Później, jednostka występuje o zgodę na transport ciężki, wskazując wszelkie niebezużyteczne wiadomości. Dbamy o to, żeby w imieniu Klienta dopełnić wszystkich formalności, także tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest bez ryzyka umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU