Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Bolesławiec, Nowogrodziec - powiat bolesławiecki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Nowogrodziec.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas firma od lat trudni się przewozem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Specjalizujemy się kompleksowymi usługami, w skład których wchodzą załadunek, przewóz oraz rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zaintrygowani tematem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas propozycja winna Państwa zainteresować. Już dzisiaj gorąco zapraszamy do poznania obrębu naszych usług oraz do wybrania naszych usług!


Odnaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeśli pojawiła się potrzeba zaangażowania firmy specjalizującej się w transporcie wszystkich ładunków ponadgabarytowych. Stworzony przez nas przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w najwyższym stopniu potrzebujących w tej kwestii Kontrahentów. Obojętnie od tego, czy potrzebują Państwo całkowitego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tutaj, aby zaproponować całościowe rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wszystko, co trzeba zrobić to zaufać nam i powierzyć nam całkowite zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo całą resztą! Proponujemy dostawy na terenie całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, jaką jest obeznany transport niskopodwoziowy. Prezentowane wszechstronne przyczepy szkieletowe do transportu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z dowolnym, powierzonym nam obowiązkiem.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Z tego miejsca zachęcamy w takim razie do zaznajomienia się ze detalami naszej klarownej oferty, która na milion procent Państwa nie rozczaruje, podobnie jak atrakcyjne cenny, którymi wyróżniamy się na rynku! Dowiedz się o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych oraz specjalistycznych.


Wielokrotnie Konsumenci zwracają się do nas z prośbą o transport ogromnych oraz wybitnie ciężkich maszyn przemysłowych lub budowlanych. Posiadamy odpowiednie pojazdy, to właśnie dzięki jakim jesteśmy w stanie przewozić wszelkie duże konstrukcje na terenie kraju. Najczęściej są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez kłopotu realizujemy wszystkie zlecenia. Bez względu od gabarytów wskazanej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień zajmujemy się rozległymi zleceniami firmowymi i posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:5 + 9

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przewóz ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


Z nami wolno też bez problemu przetransportować domki letniskowe, domki holenderskie, czy kontenery biurowe czy też morskie. Stworzony przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt i dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Najpierw potrzebne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Konieczne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszystkich zwężeń lub niepomocnych warunków pogodowych. Kiedy trasa jest już uzgodniona, wtedy sami występujemy o potrzebne do dokonania przewozu zgody. Absorbujemy się także kwestią ubezpieczenia, żeby Kontrahent nie musiał myśleć o żadnych formalnościach.


Robimy wszystko, by proponować usługi związane z transportem domków holenderskich i nawet ściśle mówiąc ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej bezpiecznych środowisku pojazdów. Zatem wybierając na mogą posiadać Państwo, że jest to decyzja jak w najwyższym stopniu słuszna. Zyskuje się wobec tego liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego przewożonego ładunku – zlecając go nam. To wybitnie istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są nadzorowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, by zapewnić naszym kontrahentom najlepsze rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług najlepszej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna oraz kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z kompletnej gamy usług transportowych. Dzięki termu jesteśmy w stanie zapewnić właściwie poprawne rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z należącą do nas ofertą oraz do skorzystania z usług firmy. Zapewniamy fachowość oraz zawsze konkurencyjne ceny. Z nami można dostarczyć każdy wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce. Uprzejmie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU