Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Olsztynek - powiat olsztyński - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Olsztynek.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Żeby zdołać przewozić ładunki o ogromnych gabarytach, nieodzowne jest uzyskanie zgody. Prowadzona przez nas firma oferuje nienaganny przewóz niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wkracza załadunek, lecz także rozładunek przedmiotów w lokalizacji, którą wybiera sam Konsument. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami żadnych sekretów. Firma posiada współczesne pojazdy i zachwycającej jakości sprzęt, który jest bardzo dobry i odpowiedni do wykonywania takich zadań. Dbamy o to, żeby załatwić wszystkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej pomocy.


Nasz zespół to najbardziej solidny wybór w wypadku transportu ciężkiego wyposażenia budowlanego, specjalistycznego oraz innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego rodzaju rozwiązań przewozowych i wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przewozach towarów i spedycji ciężkiego sprzętu. Nam można uwierzyć!


Nasi uprzejmi przedstawiciele są w najwyższym stopniu profesjonalni w branży. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się niuansów na temat opisywanej oferty. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok żeby uzyskać fenomenalną obsługę, imponujące stawki i udany przewóz, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy ogromne grono usatysfakcjonowanych Klientów, jednakowoż niezmiennie jesteśmy otwarci na nowe zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przetransportować – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Kompleksowa usługa przewozu wielkogabarytowego


Należałoby wtrącić o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz obszernych gabarytów. Najpierw należy je załadować, później zaplanować szczegółowo trasę przejazdu. Nasi zawodowcy korzystają z nowoczesnych technologii, by zagwarantować jak najszybszy oraz najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy znamy już dokładny przebieg trasy, w owym czasie występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać niezwykle powoli oraz stopniowo. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracowników czuwa nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. Podczas planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów i mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Minionym krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:2 + 10

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Nasza idealna jednostka specjalizuje się w transportowaniu dużych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele rozmaitych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób elementy konstrukcyjne hal oraz mostów, maszyny budownicze oraz przemysłowe, kontenery, tanki i wiele innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób i realizujemy się niezmiernie profesjonalnie.


Nikogo nie powinno zaskoczyć to, że przewóz wielkogabarytowy jest mnóstwo bardziej skomplikowany niż przewóz zwykłych ładunków. Przed nawiązaniem ładowania urządzenia trzeba wykonać parę kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Jednakże nie muszą Państwo się tym zajmować oraz tracić cenny czas na sprawdzenie wymaganych kwestii. To nasz zespół fachowców zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy z taką prośbą do nas się zameldować.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, ażeby absolutnie nie zostały naruszone dopuszczalne rozmiary i masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub też innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam transportu. Dobrze znając i rozumiejąc wszystkie przepisy oraz zezwolenia, w sposób kompleksowy zapewniamy prawny transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, żeby uniknąć opóźnień. Solidność i kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W ostateczności dysponujemy w samej rzeczy szerokim zespołem profesjonalistów, którzy nie tylko są w tej specjalizacji od lat, jednak też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, ażeby świadczyć usługi najlepszej klasy.


Zapraszamy do poznania naszej szczegółowej oferty oraz skorzystania z profesjonalnych usług naszego przedsiębiorstwa. Zapewniamy fachowość oraz sumienność naszych pracowników. U nas wolno też liczyć na konkurencyjne ceny. Zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU