Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Ośno Lubuskie - powiat słubicki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Ośno Lubuskie.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Przewóz przedmiotów wielkogabarytowych zawsze żąda zdobycia słusznej zgody. Prowadzona przez nas firma proponuje nienaganny transport niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wstępuje załadunek, jednakowoż też rozładunek przedmiotów w lokalizacji, jaką wybiera sam Kontrahent. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami żadnych tajemnic. Zarządzamy dobrym sprzętem i najwyższej jakości pojazdami, które spełniają wszystkie normy oraz wymagania. Dbamy o to, żeby załatwić wszelkie formalności w imieniu Klienta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeżeli chodzi o transport ładunków o niezwyczajowym gabarycie i stworzona przez nas oferta na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego rodzaju rozwiązań przewozowych i wyróżniamy się interesującym cennikiem. Jesteśmy w stanie pochwalić się znacznym doświadczeniem jeśli chodzi o spedycję i przewóz nawet w samej rzeczy ciężkiego sprzętu. Nam można zaufać!


Nie znajdą Państwo o wiele bardziej doświadczonych przedstawicieli aniżeli Ci należący do naszego zespołu. Wystarczy się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się niuansów na temat opisywanej oferty. Oferujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem kontrahenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok aby zdobyć kapitalną obsługę, świetne stawki i udany transport, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w naszej gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy kolosalne grono zadowolonych Klientów, ale niezmiennie jesteśmy otwarci na nowatorskie zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przetransportować – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Wszechstronna usługa przewozu wielkogabarytowego


Wypada pamiętać o tym, że transport ponadgabarytowy to nie jedynie sam transport przedmiotów o znacznych gabarytach. W pierwszej kolejności trzeba je załadować, później zaplanować detalicznie trasę przejazdu. Nasi fachowcy korzystają z nowoczesnych technologii, aby zapewnić jak najszybszy oraz najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy tak właściwie znamy już dokładny przebieg trasy, w owym czasie występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać nadzwyczaj powoli i stopniowo. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych pracowników czuwa nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. W trakcie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów i mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Minionym krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:1 + 5

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co przewozimy?


Specjalizujemy się w transporcie kolosalnych gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo różnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób elementy konstrukcyjne hal oraz mostów, maszyny budownicze oraz specjalistyczne, kontenery, czołgi i dużo innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz realizujemy się niesłychanie fachowo.


Nikogo nie powinno zaszokować to, że przewóz wielkogabarytowy jest dużo bardziej skomplikowany niż transport sztampowych ładunków. Przed zaczęciem ładowania urządzenia należy zrealizować parę kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Jednak nie muszą Państwo się tym zajmować oraz tracić cenny czas na oszacowanie wymaganych kwestii. To skonstruowany przez nas zespół fachowców zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy jedynie z taką prośbą do nas się zgłosić.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, żeby absolutnie nie pozostały naruszone dopuszczalne rozmiary oraz masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub też innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam przewozu. Poprawnie znając i rozumiejąc wszelkie przepisy i zezwolenia, w sposób kompleksowy gwarantujemy legalny transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, żeby uniknąć opóźnień. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W ostateczności dysponujemy de facto gigantycznym zespołem zawodowców, którzy nie wyłącznie są w tej specjalizacji od lat, jakkolwiek również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, żeby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Gorąco zapraszamy do poznania należącej do nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z usług firmy. Ręczymy za sumienność oraz fachowość wszystkich zatrudnionych u nas osób. U nas można też liczyć na konkurencyjne ceny. Gorąco zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU