Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Ożarów Mazowiecki - powiat warszawski zachodni - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Ożarów Mazowiecki.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W naszej ofercie znajduje się specjalistyczny przewóz ładunków wielkogabarytowych. Należącą do nas jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Nasze zlecenia realizujemy na terenie całego kraju, wspomagając osobom prywatnym oraz przedsiębiorstwom. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, aby nasi Kontrahenci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą opisującej nas firmy i do skorzystania z naszych doświadczonych usług.


Spedycje o obszernej wadze oraz niekonwencjonalnym gabarycie, nazywane potocznie przewozem ciężkim, potrzebują dokładnego planowania. Tylko w ten sposób wolno zagwarantować bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat stworzona przez nas jednostka gwarantuje swoim klientom optymalne usługi w aspekcie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą profesjonalną ofertę oraz mamy wielkie nadzieje, że będą pragnęli z naszych usług skorzystać.


Skoro więc przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich potrzebuje dbałości o szczegóły, ważne jest, aby współdziałać z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi transportu ciężkiego, w tym aprobatami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Nasi Konsumenci mają niesłychanie wysokie wyczekiwania oraz to nam się podoba, bo ubóstwiamy wyzwania. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, dużych i małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Będziemy czuć się zaszczyceni, jeżeli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy też ten sukces współtworzą.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowniczych i specjalny i pojazdów


Realizujemy nasze zlecenia, obojętnie od rodzaju załadunku. Dysponujemy albowiem bardzo nowoczesnym sprzętem, jaki umożliwia nam przewożenie przeróżnego typu gabarytów. W należącej do nas historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • koparki,
  • suwnice i dużo innych konstrukcji.

Takich ruchomości nie można samodzielnie transportować, bo nieodzowne jest pozyskanie odpowiedniej zgody. Nasza firma kompleksowo realizuje swoje usługi, to naturalnie dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:3 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie znacznych gabarytów różnego rodzaju. Ładunek odbieramy od Klienta i bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po odpowiednim zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Prowadzona przez nas jednostka posiada osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod uwagę różnorodne kwestie, na przykład wielkość dróg, wielkość wiaduktów, lub także prawdopodobne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany oraz opóźnić całe zlecenie.


W prowadzonej przez nas jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi konsumenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które mamy, wyposażone są w przeróżne funkcje, które pomagają zwiększyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam powierzonych. Natomiast wydajny i wykwalifikowany portal floty pojazdów pomaga zagwarantować bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niedopuszczalnych, jeśli chodzi o wydajny i bezproblemowych przewóz umownych ładunków! Przykładamy się do transportu powierzonych nam ładunków, właściwie tak samo, jak gdyby były one naszą klarowną własnością. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy znakomite rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, iż mamy pewność, że nasza propozycja oraz wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, który do nas trafi. Do naszych walorów należy także bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego i chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


W następnej kolejności, jednostka występuje o zgodę na przewóz ciężki, pokazując wszelkie niebezużyteczne informacje. Troszczymy się o to, żeby w imieniu Klienta dopełnić wszystkich formalności, również tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest pewnie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU