Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Pasłęk - powiat elbląski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Pasłęk.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas firma od lat trudni się przewozem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Specjalizujemy się kompleksowymi usługami, w skład jakich wchodzą załadunek, przewóz i rozładunek na miejscu, jak też logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zaciekawieni zagadnieniem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza propozycja powinna Państwa zainteresować. Już teraz gorąco zapraszamy do poznania zakresu naszych usług oraz do wybrania naszych usług!


Jeżeli są Państwo w trakcie poszukiwania jednostki gospodarczej absorbującej się przewozem rozmaitego typu ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w odpowiednim miejscu, a my jesteśmy do dyspozycji. Nasz transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu wymagających w tej sprawie Konsumentów. Bez względu od tego, czy potrzebują Państwo całościowego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tu, aby zaoferować całościowe rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wszystko, co należy zrobić to uwierzyć nam i powierzyć nam całkowite zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo kompletną resztą! Proponujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, jaką jest bardzo dobry transport niskopodwoziowy. Przedstawiane wszechstronne przyczepy szkieletowe do przewozu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z dowolnym, powierzonym nam zadaniem. Z tego miejsca zachęcamy wobec tego do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, która na pewno Państwa nie rozczaruje, tak samo jak atrakcyjne cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych i specjalistycznych.


Nasi Klienci niesłychanie często wypatrują możliwości przewozu dużych konstrukcji przemysłowych i budowniczych, które są ciężki oraz mają wielkie rozmiary. Posiadamy profesjonalne pojazdy, dzięki którym jesteśmy w stanie przewozić wszelkie duże konstrukcje na terenie kraju. Zazwyczaj są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować jakiekolwiek zlecenie. Bez względu od gabarytów określonej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień zajmujemy się ogromnymi zamówieniami firmowymi i posiadamy znaczne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:9 + 9

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przewóz ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


W ramach naszych profesjonalnych usług można przetransportować przeróżnego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie oraz biurowe. Stworzony przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt i dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Nasi pracownicy zajmują się zleceniem całościowo. Na początek, planują gruntownie trasę przejazdu, dbając o najmniejsze detale. Nieodzowne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszystkich zwężeń czy też nieprzydatnych warunków pogodowych. Kiedy tak właściwie trasa jest już uzgodniona, w owym czasie sami występujemy o potrzebne do dokonania przewozu zgody. W imieniu Klienta zajmujemy się wszelkimi formalnościami – także kwestią ubezpieczenia ładunku.


Robimy wszystko, by oferować usługi połączone z transportem domków holenderskich oraz nawet naprawdę ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych oraz doświadczonych robotników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po dużej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej przyjaznych otoczeniu pojazdów. Zatem wybierając na są w stanie posiadać Państwo, że jest to decyzja jak najbardziej słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, jednakowoż również pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To wybitnie istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są nadzorowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technikę, by zapewnić naszym kontrahentom perfekcyjne rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług najwyższej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna oraz kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z kompletnej gamy usług transportowych. Dzięki termu możemy zagwarantować faktycznie należyte rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą propozycją oraz do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Zapewniamy o profesjonalizmie naszych pracowników oraz bardzo dobrych cenach. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Serdecznie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU