Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Pełczyce - powiat choszczeński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Pełczyce.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat oferujemy transport ponadgabarytowy na terenie całej Polski. Zajmujemy się kompleksowymi usługami, w skład jakich wchodzą załadunek, transport oraz rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zaintrygowani zagadnieniem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas oferta powinna Państwa zaciekawić. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas propozycją oraz do skorzystania z naszych usług!


Odnaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeśli pojawiła się potrzeba zaangażowania firmy specjalizującej się w przewozie wszelkich ładunków ponadgabarytowych. Stworzony przez nas przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w najwyższym stopniu żądających w tej sprawie Klientów. Bez względu od tego, czy potrzebują Państwo całościowego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tu, by zaoferować wszechstronne rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wszystko, co wypada zrobić to zaufać nam i powierzyć nam całkowite zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo kompletną resztą! Oferujemy dostawy na terenie całego kraju!


Przewóz niskopodwoziowy wykonany przez naszych fachowców to bezdyskusyjny majstersztyk w branży. Przedstawiane wielozadaniowe przyczepy szkieletowe do transportu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z każdym, powierzonym nam obowiązkiem. Z tego miejsca zachęcamy w następstwie tego do zapoznania się ze detalami opisującej nas oferty, jaka z pewnością Państwa nie rozczaruje, podobnie jak atrakcyjne cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji przemysłowych oraz specjalnych.


W wielu przypadkach Konsumenci zwracają się do nas z prośbą o transport wielkich i bardzo ciężkich maszyn przemysłowych lub budowlanych. Posiadamy profesjonalne pojazdy, to właśnie dzięki którym jesteśmy w stanie przewozić wszystkie duże konstrukcje na terenie kraju. Najczęściej są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez kłopotu realizujemy wszystkie zlecenia. Obojętnie od gabarytów wyznaczonej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień zajmujemy się ogromnymi zamówieniami firmowymi i posiadamy znaczne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:5 + 9

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przewóz ciężki kontenerów i domków holenderskich


Z nami wolno także bez problemu przewieźć domki letniskowe, domki holenderskie, czy kontenery biurowe albo morskie. Stworzony przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek i dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Na początek, planują gruntownie trasę przejazdu, dbając o najmniejsze detale. Potrzebne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszelkich zwężeń lub też niekorzystnych warunków pogodowych. Kiedy trasa jest już ustalona, wówczas sami występujemy o niebezużyteczne do dokonania przewozu zgody. W imieniu Klienta specjalizujemy się wszystkimi formalnościami – również sprawą ubezpieczenia ładunku.


Angażując pracowników z ogromnym doświadczeniem oraz zdają sobie sprawę z tego, nasza jednostka dokłada wszystkich starań, by zapewnić kontrahentom bardzo dobrą obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszelkie usługi powiązane z przewozem ciężkich kontenerów oraz domków holenderskich. Po dużej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej przyjaznych środowisku pojazdów. Toteż wybierając na mogą posiadać Państwo, że jest to decyzja jak w najwyższym stopniu słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, niemniej jednak również pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To wybitnie ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są kontrolowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, aby zagwarantować naszym konsumentom bardzo dobre rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna i kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z pełnej gamy usług transportowych. Dzięki termu możemy zapewnić rzeczywiście porządne rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą ofertą oraz do skorzystania z usług firmy. Zapewniamy o profesjonalizmie naszych pracobiorców oraz bardzo dobrych cenach. Z nami można dostarczyć każdy wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce. Serdecznie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU