Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Pruszków, Piastów - powiat pruszkowski - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Piastów.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!W opisującej nas ofercie znajduje się szczególny transport przedmiotów wielkogabarytowych. Naszą jednostkę prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Realizujemy zlecenia również dla firm, jak również osób prywatnych, które zainteresowane są przewozem ogromnych gabarytów na obszarze Polski. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, by nasi Klienci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy ciepło do zapoznania się z pełną ofertą należącej do nas firmy oraz do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.


Spedycje o ogromnej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, zwane potocznie przewozem ciężkim, potrzebują dokładnego planowania. Tylko w ten sposób można zagwarantować pewną dostawę na czas. Już od wielu lat stworzona przez nas jednostka zapewnia swoim klientom perfekcyjne usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na naszą profesjonalną ofertę i mamy wielkie nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Jako że w takim razie przewóz ładunków ponadgabarytowych i ciężkich żąda dbałości o szczegóły, istotne jest, by współdziałać z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi przewozu ciężkiego, w tym permisjami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

My jesteśmy taką firmą! Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet w najwyższym stopniu wymagających Kontrahentów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach i zdają sobie sprawę z tego w głowie. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, gigantycznych i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam miło, jeżeli też Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowniczych oraz ponadnormatywny oraz pojazdów


Realizujemy nasze zamówienia, obojętnie od rodzaju załadunku. Dysponujemy bo bardzo nowoczesnym sprzętem, który gwarantuje nam przewożenie różnorodnego typu gabarytów. W prowadzonej przez nas historii firmy zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice i dużo innych maszyn.

Takich ruchomości nie można osobiście transportować, bowiem nieodzowne jest pozyskanie właściwej zgody. Stworzona przez nas firma kompleksowo realizuje własne usługi, to naturalnie dzięki czemu Kontrahent sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:9 + 9

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza jednostka specjalizuje się w transporcie dużych gabarytów przeróżnego typu. Przedmiot przewozu jest przez nas odbierany z miejsca wskazanego przez Klienta, a później umieszczamy go na naszym pojeździe. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Prowadzona przez nas jednostka ma osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod uwagę różne kwestie, na przykład szerokość dróg, wysokość wiaduktów, lub również prawdopodobne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany oraz powodują, że całe zlecenie musi pozostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W opisującej nas jednostce gospodarczej ogromna jakość obsługi klienta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w naszej profesjonalnej flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone oraz nimi przewożone. Natomiast wydajny oraz wykwalifikowany portal floty pojazdów pomaga zapewnić bezawaryjność całego wyposażenia, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Praktycznie wszystko, co wolno przetransportować – my to przewozimy! Przykładamy się do przewozu zleconych nam ładunków, odpowiednio tak samo, jak gdyby były one naszą najlepszą własnością. Skonstruowany przez nas oddany personel wyznaczy doskonałe rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, iż mamy pewność, że nasza propozycja i wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Z chęcią również dzielimy się swoją wiedzą na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


W następnej kolejności, firma występuje o zgodę na transport ciężki, wskazując wszystkie potrzebne informacje. Dbamy o to, żeby w imieniu Klienta dopełnić wszystkich formalności, także tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest pewnie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU