Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Radom, Pionki - powiat radomski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Pionki.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Transport ładunków wielkogabarytowych zawsze potrzebuje uzyskania słusznej zgody. Prowadzona przez nas firma oferuje wykwalifikowany transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wstępuje załadunek, niemniej jednak też rozładunek przedmiotów w lokalizacji, jaką wybiera sam Klient. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami żadnych tajemnic. Zarządzamy słusznym ekwipunkiem i wysokiej jakości pojazdami, jakie spełniają wszelkie normy i wymagania. Dbamy o to, aby załatwić wszelkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z należącej do nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeżeli gra toczy się o transport ładunków o nietypowym gabarycie i nasza propozycja na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań frachtowych i wyróżniamy się interesującym cennikiem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przewozach towarów oraz spedycji ciężkiego sprzętu. Nam wolno uwierzyć!


Nie odnajdą Państwo znacznie bardziej profesjonalnych agentów niż Ci należący do stworzonego przez nas zespołu. Wystarczy się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się szczegółów na temat opisywanej oferty. Oferujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by zdobyć oszałamiającą obsługę, idealne stawki oraz udany transport, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w należącej do nas gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy gigantyczne grono zadowolonych Klientów, ale niezmiennie jesteśmy otwarci na nowatorskie zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Kompleksowa usługa transportu wielkogabarytowego


Wypada pamiętać o tym, że transport ponadgabarytowy to nie jedynie sam transport przedmiotów o gigantycznych gabarytach. W pierwszej kolejności wypada je załadować, później zaplanować szczegółowo trasę przejazdu. Nasi fachowcy korzystają z nowoczesnych technologii, aby zapewnić jak najszybszy i najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy znamy już dokładny przebieg trasy, wówczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest w pewnych momentach bardzo mozolny. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracowników pilnuje nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Wybierając trasę, wypada wziąć pod uwagę takie kwestie, jak szerokość, wysokość wiaduktów oraz mostów oraz prawdopodobne remonty u roboty budowlane. Ostatnim krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:8 + 4

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co transportujemy?


Specjalizujemy się w transporcie wielkich gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo różnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób detale konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budownicze oraz specjalistyczne, kontenery, czołgi i dużo innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz realizujemy się nadzwyczaj kompetentnie.


Nikogo nie powinno zaskoczyć to, że przewóz wielkogabarytowy jest niemało bardziej skomplikowany niż transport przeciętnych ładunków. Przed zainicjowaniem ładowania urządzenia należy wykonać parę kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Państwo jednak nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszystkie standardy pozostały spełnione. To stworzony przez nas zespół fachowców zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy z taką prośbą do nas się zameldować.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, ażeby absolutnie nie zostały naruszone dopuszczalne rozmiary i masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub też innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam przewozu. Z nami żaden transport nie będzie opóźniony, bowiem z racji tego, że tak bezbłędnie znamy wszelkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, umiemy się do nich nienagannie dostosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Solidność oraz kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W ostateczności dysponujemy w istocie szerokim zespołem profesjonalistów, którzy nie wyłącznie są w tej specjalizacji od lat, jednak także cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, by świadczyć usługi najlepszej klasy.


Gorąco zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas szczegółowej oferty i skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa. Ręczymy za sumienność i profesjonalizm wszystkich zaangażowanych u nas osób. U nas wolno także liczyć na konkurencyjne ceny. Gorąco zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU