Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Świdwin, Połczyn-Zdrój - powiat świdwiński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Połczyn-Zdrój.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W prowadzonej przez nas szerokiej ofercie znajduje się specjalistyczny transport przedmiotów wielkogabarytowych. Naszą jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Realizujemy zlecenia również dla firm, jak także osób prywatnych, jakie zaciekawione są transportem obszernych gabarytów na terenie Polski. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, by nasi Konsumenci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z kompletną ofertą prowadzonej przez nas firmy i do skorzystania z naszych kompetentnych usług.


Ażeby transport przesyłek ciężkich i wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie oraz pomyślnie, potrzebne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. To wyjątkowy sposób na zapewnienie terminowej oraz bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat stworzona przez nas firma zapewnia swoim klientom perfekcyjne usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na prowadzoną przez nas ofertę oraz mamy gigantyczne nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Skoro wobec tego przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich wymaga dbałości o detale, istotne jest, aby współpracować z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi przewozu ciężkiego, w tym aprobatami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Nasi Konsumenci mają nadzwyczaj wysokie wymagania i to nam się podoba, albowiem uwielbiamy wyzwania. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, znacznych i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Będziemy czuć się zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy też ten sukces współtworzą.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych oraz specjalistyczny i pojazdów


Przewóz zapewniamy bez względu na rodzaj powierzonego nam ładunku. Dysponujemy albowiem wybitnie nowoczesnym oprzyrządowaniem, jaki gwarantuje nam przewożenie różnorodnego typu gabarytów. W należącej do nas historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • koparki,
  • suwnice oraz dużo innych konstrukcji.

Aby zdołać przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, najpierw należy zdobyć zgodę. Prowadzona przez nas jednostka kompleksowo realizuje własne usługi, to właśnie dzięki czemu Kontrahent sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:6 + 2

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza firma specjalizuje się w transporcie znacznych gabarytów różnorodnego rodzaju. Ładunek odbieramy od Konsumenta oraz bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Nadzwyczaj istotną kwestią jest naturalnie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym zajmuje się nasz dział logistyki. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod uwagę rozmaite kwestie, na przykład wielkość dróg, wysokość wiaduktów, lub też ewentualne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany i powodują, że całe zlecenie musi pozostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W należącej do nas jednostce gospodarczej ogromna jakość obsługi konsumenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w opisującej nas flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone oraz nimi przewożone. Natomiast wydajny oraz obeznany serwis floty pojazdów wspomaga zagwarantować bezawaryjność całego wyposażenia, bezpieczeństwo przemieszczanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeśli chodzi o wydajny i banalnych przewóz dowolnych ładunków! W należącej do nas firmie przewozimy powierzony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Skonstruowany przez nas oddany personel wyznaczy kapitalne rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, że mamy pewność, że stworzona przez nas propozycja i wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, który do nas trafi. Z chęcią także dzielimy się swoją zdają sobie sprawę z tego na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Później, firma występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszystkie niebezużyteczne wiadomości. Kontrahent nie musi się niczym niepokoić, ponieważ samodzielnie dbamy o uzupełnienie wszystkich formalności, także połączonych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU