Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Prochowice - powiat legnicki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Prochowice.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W sposób bardzo dobry specjalizujemy się od wielu lat transportem niskopodwoziowym różnych ładunków ponadgabarytowych – włącznie z załadunkiem i rozładunkiem. Transport specjalistyczny odbywa się zawsze przy użyciu nowoczesnych dużych konstrukcji oraz pojazdów. Nasi pracobiorcy sumiennie realizują wszelkie zlecenia i posiadają niebezużyteczne e kwalifikacje, jak także wiedzę i doświadczenie. Realizujemy transport niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Klienta oraz bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wskazanym adresem. Prowadzona przez nas oferta dotyczy terytorium całej Polski. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas ofertą. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty należącej do nas firmy.


Transport wielkogabarytowy w naszym wykonaniu jest całkowicie całościowy i wprawny, bo dysponujemy szeroką gamą urządzeń do jego realizacji. Korzystamy z pojazdów i przyczep perfekcyjnych na rynku, aby bronić zlecony w nasze ręce, cenny sprzęt. Nie ma dla nas zleceń zanadto małych czy też za sporych – do każdego podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem.


Znamy regionalne i lokalne przepisy, wobec tego mogą mieć Państwa pewność, że zadbamy o wszystkie niezbędne zezwolenia, ubezpieczenie oraz eskorty wymagane do efektywnego transportu wielkogabarytowego. Mamy sprzęt do przenoszenia do dużych ciężarów oraz strategiczne partnerstwa, które pomagają nam w przewozie na większe odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mówiąc najprościej, jesteśmy absolutnym ekspertem w swojej niszy i będziemy szczęśliwi, jeśli będą chcieli Państwo przekonać się o tym osobiście. Z chęcią również odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty, zatem zachęcamy do ich zadawania! Odpowiemy tak szybko, jak tylko to możliwe.


Transport niskopodwoziowy rozmaitych ładunków


Nasza firma proponuje usługi transportowe rozmaitego rodzaju przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w transportowaniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów i hal,
  • kontenerów biurowych oraz nadmorskich,
  • domków letniskowych, w tym domków holenderskich,
  • maszyn budowlanych i przemysłowych.
  • pociągów, śmigłowców oraz suwnic.

Jesteśmy w stanie bez ryzyka przetransportować wszelkie przedmioty wielkogabarytowe zlecone nam przez Klienta. Dokładamy wszelkich starań, by zlecenie wykonać w możliwie najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami:2 + 6

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Organizowanie przewozu wielkogabarytowego


Z całych sił staramy się zminimalizować ilość formalności, jakich ma obowiązek dopełnić nasz Konsument. Nasza jednostka ma dział logistyczny, który samodzielnie zajmuje się planowaniem całej trasy przejazdu ładunku, przy uwzględnieniu takich kwestii, jak warunki pogodowe, remonty dróg, czy również szerokość oraz wysokość poszczególnych przejazdów. Nasza jednostka występuje również o wszystkie niezbędne zezwolenia, by transport ponadnormatywny był w stanie dojść do skutku.


Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, jakie mają w planach przewóz ciężkiego, wielkogabarytowego oprzyrządowania – jednak nie mają do tego celu właściwego pojazdu. Nie ma w całym kraju drugiego takiego fachowca, który specjalizuje się w ciężkich transportach, jak właśnie stworzona przez nas wykwalifikowana ekipa! Możemy nie jedynie wspomóc odszukać najlepszy transporter do wysyłki sprzętu czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, jednakowoż naturalnie zrealizować całe zlecenie: nienagannie, kompetentnie, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym osobiście!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Udostępnimy wskazówek na temat przygotowywania ładunku do przewozu, pomagając stworzonym przez nas Kontrahentom i dzieląc się cenną wiedzą. Co więcej, wszystko to jest w niezwykle interesującej cenie, co dodatkowo wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie pozostaje nam nic innego, jakim sposobem zachęcić do skorzystania z należącej do nas oferty, a w razie dowolnych pobocznych pytań, związanych z naszą idealną propozycją – także jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli chodzi o transport faktycznie ciężkich ładunków – najodpowiedniej zrobić to z nami oraz nie niepokoić się o nic!


Ciepło zachęcamy do zapoznania prowadzonej przez nas całej oferty transportu ładunków ponadgabarytowych. Jesteśmy w pełni fachowi, a nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie. Gwarantujemy również konkurencyjność naszych cen. Gorąco zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z profesjonalnych usług firmy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU