Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Prószków - powiat opolski - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Prószków.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


By zdołać przewozić przedmioty o sporych gabarytach, nieodzowne jest zdobycie zgody. Stworzona przez nas jednostka oferuje bardzo dobry przewóz niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek oraz rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami żadnych sekretów. Firma ma nowoczesne pojazdy oraz zachwycającej jakości sprzęt, jaki jest znakomity oraz dobry do wykonywania takich zadań. Troszczymy się o to, żeby załatwić wszelkie formalności w imieniu Klienta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej pomocy.


Nasz zespół to najbardziej solidny wybór w wypadku przewozu ciężkiego oprzyrządowania budowlanego, przemysłowego i innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań frachtowych i wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Mamy prawo pochwalić się istotnym doświadczeniem jeżeli chodzi o spedycję oraz przewóz nawet w rzeczywistości ciężkiego sprzętu. Nam wolno uwierzyć!


Nasi uprzejmi agenci są najbardziej profesjonalni w branży. Wystarczy się z nimi skontaktować, by dowiedzieć się niuansów na temat opisywanej propozycji. Proponujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by uzyskać fenomenalną obsługę, świetne stawki i udany transport, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w naszej idealnej gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy szerokie grono usatysfakcjonowanych Klientów, jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na nowe zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przewieźć – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Wszechstronna usługa transportu wielkogabarytowego


Należałoby nadmienić o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz ogromnych gabarytów. W pierwszej kolejności należy je załadować, następnie zaplanować szczegółowo trasę przejazdu. Nasi eksperci korzystają z nowoczesnych technologii, aby zapewnić jak najszybszy oraz najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy tak właściwie znamy już dogłębny przebieg trasy, w owym czasie występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest niekiedy niesłychanie mozolny. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracobiorców czuwa nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Podczas planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów oraz mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Minionym krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:3 + 7

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Stworzona przez nas firma specjalizuje się w transportowaniu wielkich gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele różnych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób detale konstrukcyjne hal oraz mostów, maszyny budownicze i specjalistyczne, kontenery, tanki oraz wiele innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz realizujemy się niezmiernie profesjonalnie.


Nikogo nie powinno zaszokować to, że przewóz wielkogabarytowy jest niemało bardziej skomplikowany aniżeli transport normalnych ładunków. Przed zaczęciem ładowania urządzenia trzeba zrealizować parę kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Jednak nie muszą Państwo się tym zajmować oraz tracić cenny czas na oszacowanie żądanych kwestii. To będzie należało do nas, jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, żeby absolutnie nie zostały naruszone dopuszczalne rozmiary i masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub ewentualnie innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam przewozu. Porządnie znając i rozumiejąc wszystkie przepisy i zezwolenia, w sposób kompleksowy gwarantujemy ustawowy transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, żeby uniknąć opóźnień. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W końcu dysponujemy w rzeczywistości gigantycznym zespołem ekspertów, którzy nie tylko są w tej branży od lat, jednakowoż również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, ażeby świadczyć usługi najlepszej klasy.


Serdecznie zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas szczegółowej oferty i skorzystania z profesjonalnych usług firmy. Zapewniamy profesjonalizm i sumienność naszych pracowników. U nas można także liczyć na konkurencyjne ceny. Uprzejmie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU