Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Polkowice, Przemków - powiat polkowicki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Przemków.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Transport przedmiotów wielkogabarytowych zawsze potrzebuje uzyskania słusznej zgody. Prowadzona przez nas jednostka proponuje wykwalifikowany transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wkracza załadunek, ale także rozładunek przedmiotów w lokalizacji, którą wybiera sam Konsument. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami żadnych tajemnic. Firma ma nowoczesne pojazdy oraz doskonałej jakości sprzęt, jaki jest doświadczony i właściwy do wykonywania takich zadań. Dbamy o to, aby załatwić wszystkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z prowadzonej przez nas pomocy.


Nasz zespół to najbardziej solidny wybór w wypadku przewozu ciężkiego oprzyrządowania budowlanego, specjalistycznego oraz innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań przewozowych i wyróżniamy się interesującym cennikiem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przewozach towarów i spedycji ciężkiego sprzętu. Nam można uwierzyć!


Nie znajdą Państwo o wiele bardziej profesjonalnych agentów niż Ci należący do stworzonego przez nas zespołu. Wystarczy się z nimi skontaktować, by dowiedzieć się niuansów na temat opisywanej propozycji. Oferujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok żeby zdobyć zdumiewającą obsługę, wspaniałe stawki oraz udany transport, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy obszerne grono zaspokojonych Klientów, jednakowoż niezmiennie jesteśmy otwarci na nowe zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przetransportować – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Kompleksowa usługa przewozu wielkogabarytowego


Warto wspomnieć o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz znacznych gabarytów. Najpierw należy je załadować, potem zaplanować szczegółowo trasę przewozu. Pracownicy należącej do nas firmy mają do dyspozycji najnowocześniejsze techniki, jakie zapewniają im szybki oraz w szczególe bezpieczny przejazd na obszarze Polski. Kiedy znamy już dokładny przebieg trasy, wtenczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest czasami niezwykle mozolny. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracowników pilnuje nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. Wybierając trasę, należy wziąć pod uwagę takie kwestie, jak wielkość, wysokość wiaduktów i mostów oraz prawdopodobne remonty u roboty budowlane. Minionym krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:2 + 2

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co przewozimy?


Specjalizujemy się w transporcie gigantycznych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele różnych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób detale konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budowlane oraz przemysłowe, kontenery, tanki i wiele innych. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia oraz dbamy o jego rzetelne wykonanie.


Nikogo nie powinno zaskoczyć to, że przewóz wielkogabarytowy jest sporo bardziej skomplikowany niż transport pospolitych ładunków. Przed rozpoczęciem ładowania urządzenia trzeba wykonać parę kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Państwo jednak nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszystkie normy pozostały spełnione. To będzie należało do nas, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, ażeby absolutnie nie zostały przekroczone dopuszczalne rozmiary i masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady bądź też innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam transportu. Z nami żaden przewóz nie będzie spóźniony, bowiem z racji tego, że tak do perfekcji znamy wszelkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, umiemy się do nich bezbłędnie dostosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Solidność i kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W ostateczności dysponujemy naprawdę gigantycznym zespołem ekspertów, którzy nie wyłącznie są w tej branży od lat, jednakowoż też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, ażeby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Z całego serca zapraszamy do poznania naszej szczegółowej oferty oraz skorzystania z profesjonalnych usług naszego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy profesjonalizm i sumienność naszych pracobiorców. U nas wolno również liczyć na konkurencyjne ceny. Z całego serca zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU