Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Puszczykowo - powiat poznański - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Puszczykowo.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Aby móc transportować przedmioty o dużych gabarytach, potrzebne jest uzyskanie zgody. Stworzona przez nas firma oferuje doświadczony przewóz niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wkracza załadunek, ale również rozładunek przedmiotów w lokalizacji, którą wybiera sam Kontrahent. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami żadnych tajemnic. Dysponujemy dobrym sprzętem i najlepszej jakości pojazdami, jakie spełniają wszystkie normy i wymagania. Troszczymy się o to, aby załatwić wszystkie formalności w imieniu Klienta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z należącej do nas pomocy.


Nasz zespół to najbardziej solidny wybór w wypadku przewozu ciężkiego wyposażenia budowlanego, przemysłowego i innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego typu rozwiązań frachtowych oraz wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem jeśli gra toczy się o spedycję i przewóz nawet w zasadzie ciężkiego sprzętu. Nam można zaufać!


Nie znajdą Państwo bardziej profesjonalnych agentów niż Ci należący do stworzonego przez nas zespołu. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się szczegółów na temat opisywanej propozycji. Oferujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem kontrahenta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by uzyskać świetną obsługę, wyśmienite stawki oraz udany przewóz, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy duże grono usatysfakcjonowanych Klientów, jakkolwiek niezmiennie jesteśmy otwarci na oryginalne zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Wszechstronna usługa przewozu wielkogabarytowego


Warto wspomnieć o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz znacznych gabarytów. W pierwszej kolejności należy je załadować, w następnej kolejności zaplanować detalicznie trasę przejazdu. Pracownicy opisującej nas firmy mają do dyspozycji najnowocześniejsze techniki, jakie gwarantują im szybki oraz w głównej mierze bezpieczny przejazd na terenie Polski. Kiedy znamy już dokładny przebieg trasy, w owym czasie występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest od czasu do czasu nadzwyczaj mozolny. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych robotników czuwa nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. W czasie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów oraz mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Minionym krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:9 + 3

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Stworzona przez nas jednostka specjalizuje się w transportowaniu znacznych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele przeróżnych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób detale konstrukcyjne hal i mostów, duże konstrukcje budownicze oraz przemysłowe, kontenery, tanki i wiele innych. Stale indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia oraz dbamy o jego dobre wykonanie.


Nikogo nie powinno zaskoczyć to, że przewóz wielkogabarytowy jest sporo bardziej skomplikowany aniżeli transport szablonowych ładunków. Przed rozpoczęciem ładowania urządzenia należy wykonać kilka kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Państwo jednak nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszelkie normy zostały spełnione. To będzie należało do nas, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, aby absolutnie nie zostały naruszone dopuszczalne rozmiary i masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub też innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie zleconego nam przewozu. Z nami żaden transport nie będzie opóźniony, albowiem z racji tego, że tak perfekcyjnie znamy wszelkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, umiemy się do nich doskonale przystosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W końcu zarządzamy w gruncie rzeczy gigantycznym zespołem fachowców, którzy nie jedynie są w tej branży od lat, jednak też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, żeby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Z całego serca zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas szczegółowej oferty i skorzystania z usług firmy. Ręczymy za sumienność i profesjonalizm wszystkich zaangażowanych u nas osób. U nas można również liczyć na konkurencyjne ceny. Z całego serca zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU