Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Pyskowice - powiat gliwicki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Pyskowice.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat proponujemy transport ponadgabarytowy na obszarze całej Polski. Zajmujemy się całościowymi usługami, w skład których wchodzą załadunek, transport oraz rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zagadnieniem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas propozycja winna Państwa zainteresować. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług!


Jeśli są Państwo w trakcie poszukiwania jednostki gospodarczej zajmującej się przewozem różnorodnego rodzaju ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w słusznym położeniu, a my jesteśmy do dyspozycji. Stworzony przez nas przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet najbardziej potrzebujących w tej kwestii Konsumentów. Obojętnie od tego, czy potrzebują Państwo całościowego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tutaj, aby zaproponować całościowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wystarczy okazać nam odrobinę ufności i pozwolić, abyśmy się mogli wykazać w zleconym nam zadaniu! Oferujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, jaką jest znakomity transport niskopodwoziowy. Przedstawiane wielozadaniowe przyczepy szkieletowe do przewozu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z dowolnym, powierzonym nam obowiązkiem. Z tego miejsca zachęcamy w związku z tym do zaznajomienia się ze szczegółami opisującej nas oferty, jaka na sto procent Państwa nie rozczaruje, tak samo jak interesujące cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dziś.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji przemysłowych i specjalnych.


Nieraz Kontrahenci zwracają się do nas z prośbą o transport gigantycznych i bardzo ciężkich maszyn przemysłowych lub ewentualnie budowniczych. Dysponujemy pojazdami, jakie gwarantują nam przewóz wszystkich dużych konstrukcji na terytorium Polski. Najczęściej są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez kłopotu realizujemy wszystkie zlecenia. Niezależnie od gabarytów określonej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień zajmujemy się dużymi zamówieniami firmowymi i posiadamy znaczne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:9 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przewóz ciężki kontenerów i domków holenderskich


W ramach naszych usług wolno przetransportować rozmaitego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie i biurowe. Nasz ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt oraz dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Na początek, planują od początku do końca trasę przejazdu, dbając o najmniejsze szczegóły. Potrzebne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszystkich zwężeń bądź też niepomocnych warunków pogodowych. W czasie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o niezbędne do transportu zgody. Absorbujemy się też kwestią ubezpieczenia, żeby Kontrahent nie musiał myśleć o jakichkolwiek formalnościach.


Robimy wszystko, by proponować usługi połączone z transportem domków holenderskich i nawet właściwie ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych oraz profesjonalnych robotników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po dużej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej przyjaznych otoczeniu pojazdów. Zatem wybierając na są w stanie mieć Państwo, że jest to decyzja jak w największym stopniu słuszna. Zyskuje się więc liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego przewożonego ładunku – zlecając go nam. To nadzwyczaj istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są nadzorowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technikę, aby zapewnić naszym kontrahentom perfekcyjne rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług najlepszej możliwej jakości. Jako firma współczesna i kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z pełnej gamy usług transportowych. Dzięki termu możemy zapewnić w rzeczywistości solidne rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą ofertą i do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Zapewniamy o profesjonalizmie naszych pracobiorców oraz perfekcyjnych cenach. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce. Z całego serca zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU