Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Tarnów, Radłów - powiat tarnowski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Radłów.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Trudnimy się specjalistycznym transportem przedmiotów o ogromnych gabarytach. Należącą do nas jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia zarówno dla firm, jak również osób prywatnych, jakie zainteresowane są przewozem kolosalnych gabarytów na obszarze Polski. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, aby nasi Konsumenci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełną propozycją prowadzonej przez nas firmy oraz do skorzystania z naszych fachowych usług.


Przesyłki o dużej wadze oraz niekonwencjonalnym gabarycie, zwane potocznie przewozem ciężkim, wymagają dokładnego planowania. To jedyny sposób na zapewnienie terminowej i bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat stworzona przez nas jednostka gwarantuje swoim kontrahentom najlepsze usługi w aspekcie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą profesjonalną propozycję oraz mamy duże nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Skoro w związku z tym przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich wymaga dbałości o detale, ważne jest, aby współdziałać z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi przewozu ciężkiego, w tym permisjami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Nasi Konsumenci mają ogromnie wysokie wymagania i to nam się podoba, albowiem uwielbiamy wyzwania.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, sporych i małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam przyjemnie, jeżeli również Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowniczych i specjalny oraz pojazdów


Transport gwarantujemy bez względu na typ powierzonego nam ładunku. Dysponujemy bowiem bardzo nowoczesnym sprzętem, jaki gwarantuje nam przewożenie rozmaitego rodzaju gabarytów. W należącej do nas historii firmy zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • pogłębiarki,
  • suwnice oraz wiele innych maszyn.

Takich ruchomości nie można osobiście transportować, bo potrzebne jest pozyskanie właściwej zgody. Prowadzona przez nas firma kompleksowo realizuje swoje usługi, to naturalnie dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:2 + 2

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie dużych gabarytów różnego typu. Ładunek odbieramy od Klienta oraz bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Bardzo istotną kwestią jest oczywiście zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym trudni się stworzony przez nas dział logistyki. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod uwagę rozmaite kwestie, na przykład szerokość dróg, wysokość wiaduktów, czy także ewentualne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany i opóźnić całe zlecenie.


W należącej do nas firmie wysoka jakość obsługi konsumenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które posiadamy, wyposażone są w różne funkcje, które pozwalają podwyższyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam powierzonych. Natomiast wydajny oraz profesjonalny serwis internetowy floty pojazdów pomaga zagwarantować bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niedopuszczalnych, jeśli gra toczy się o wydajny oraz bezproblemowych przewóz opcjonalnych ładunków! Przykładamy się do przewozu zleconych nam ładunków, właściwie tak samo, jak gdyby były one należącą do nas własnością. Nasz oddany personel wyznaczy znakomite rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, iż mamy pewność, że nasza propozycja oraz wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, który do nas trafi. Z chęcią także dzielimy się swoją zdają sobie sprawę z tego na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Potem, firma występuje o zgodę na przewóz ciężki, wskazując wszystkie niezbędne informacje. Klient nie musi się niczym troskać, bo samodzielnie dbamy o uzupełnienie wszelkich formalności, też związanych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest pewnie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU