Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Radzymin - powiat wołomiński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Radzymin.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W naszej ofercie znajduje się szczególny transport ładunków wielkogabarytowych. Należącą do nas firmę prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia również dla firm, jak również osób prywatnych, jakie zainteresowane są przewozem dużych gabarytów na obszarze Polski. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, by nasi Kontrahenci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z pełną propozycją naszej firmy i do skorzystania z naszych doświadczonych usług.


Ażeby transport przesyłek ciężkich i wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie oraz pomyślnie, potrzebne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. Wyłącznie w ten sposób wolno zagwarantować bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat stworzona przez nas firma gwarantuje swoim klientom perfekcyjne usługi w aspekcie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą klarowną ofertę oraz mamy duże nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Skoro więc przewóz ładunków ponadgabarytowych i ciężkich żąda dbałości o detale, ważne jest, aby współpracować z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi przewozu ciężkiego, w tym permisjami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. To o nas mowa! Nasi Kontrahenci mają niezmiernie wysokie wymagania oraz to nam się podoba, ponieważ lubimy wyzwania.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, znaczących i małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam przyjemnie, jeżeli też Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowniczych oraz ponadnormatywny oraz pojazdów


Transport zapewniamy bez względu na typ powierzonego nam ładunku. Dysponujemy bo bardzo nowoczesnym sprzętem, który gwarantuje nam przewożenie różnego rodzaju gabarytów. W należącej do nas historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • koparki,
  • suwnice oraz dużo innych konstrukcji.

Takich ruchomości nie można samodzielnie przewozić, ponieważ nieodzowne jest pozyskanie dobrej zgody. Prowadzona przez nas firma kompleksowo realizuje swoje usługi, to naturalnie dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:8 + 1

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza jednostka specjalizuje się w transporcie kolosalnych gabarytów różnego typu. Ładunek odbieramy od Klienta oraz bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Niesłychanie istotną kwestią jest naturalnie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym zajmuje się stworzony przez nas dział logistyki. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod uwagę różnorodne kwestie, na przykład szerokość dróg, wysokość wiaduktów, lub też prawdopodobne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany oraz opóźnić całe zlecenie.


W naszej klarownej jednostce gospodarczej ogromna jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które mamy, wyposażone są w różnorodne funkcje, jakie pozwalają podwyższyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam powierzonych. Tudzież wydajny oraz obeznany portal internetowy floty pojazdów wspomaga zapewnić bezawaryjność całego wyposażenia, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeżeli chodzi o wydajny oraz banalnych przewóz dowolnych ładunków! Przykładamy się do transportu powierzonych nam ładunków, właściwie tak samo, jak gdyby były one naszą idealną własnością. Nasz oddany personel wyznaczy imponujące rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, że mamy pewność, że stworzona przez nas propozycja i wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, który do nas trafi. Do naszych plusów należy także bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego i chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Później, jednostka występuje o zgodę na transport ciężki, wskazując wszystkie wymagane informacje. Klient nie musi się niczym martwić, bo samodzielnie dbamy o dopełnienie wszystkich formalności, również powiązanych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU