Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Radzyń Chełmiński - powiat grudziądzki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Radzyń Chełmiński.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza jednostka od lat zajmuje się transportem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Specjalizujemy się całościowymi usługami, w skład jakich wchodzą załadunek, usługi transportowe i rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zaintrygowani zagadnieniem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas propozycja powinna Państwa zaciekawić. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas ofertą i do skorzystania z naszych usług!


Znaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeśli pojawiła się potrzeba zatrudnienia firmy specjalizującej się w transporcie wszelkich ładunków ponadgabarytowych. Stworzony przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu żądających w tej sprawie Kontrahentów. Bez względu od tego, czy potrzebują Państwo całościowego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tu, żeby zaoferować całościowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wszystko, co należy zrobić to uwierzyć nam i powierzyć nam kompletne zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo całą resztą! Oferujemy dostawy na terenie całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, jaką jest wprawny transport niskopodwoziowy. Stworzona przez nas flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeśli gra toczy się o pewny transport ponadgabarytowych ładunków. Z tego miejsca zachęcamy w takim razie do zaznajomienia się ze detalami naszej idealnej oferty, jaka na sto procent Państwa nie rozczaruje, podobnie jak atrakcyjne cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dziś.


Transport niskopodwoziowy maszyn przemysłowych i specjalnych.


Wielokrotnie Kontrahenci zwracają się do nas z prośbą o przewóz znaczących oraz wybitnie ciężkich dużych konstrukcji przemysłowych czy też budowniczych. Posiadamy dobre pojazdy, dzięki którym jesteśmy w stanie przewozić wszelkie duże konstrukcje na terenie kraju. Zazwyczaj są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Niezależnie od gabarytów określonej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień specjalizujemy się gigantycznymi zamówieniami firmowymi i posiadamy wielkie doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:6 + 6

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przewóz ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


W ramach naszych profesjonalnych usług wolno przewieźć różnego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie oraz biurowe. Skonstruowany przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt oraz dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Najpierw nieodzowne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Konieczne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszystkich zwężeń bądź też nieprzydatnych warunków pogodowych. Kiedy tak właściwie trasa jest już uzgodniona, wówczas sami występujemy o wymagane do dokonania przewozu zgody. W imieniu Klienta zajmujemy się wszystkimi formalnościami – także sprawą ubezpieczenia ładunku.


Angażując pracobiorców z gigantycznym doświadczeniem oraz zdają sobie sprawę z tego, stworzona przez nas firma dokłada wszelkich starań, aby zagwarantować konsumentom idealną obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszelkie usługi powiązane z przewozem ciężkich kontenerów i domków holenderskich. Po gigantycznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej bezpiecznych środowisku pojazdów. Toteż wybierając na mogą mieć Państwo, że jest to decyzja jak w najwyższym stopniu słuszna. Zyskuje się więc liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego transportowanego ładunku – zlecając go nam. To nadzwyczaj ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są nadzorowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, żeby zapewnić stworzonym przez nas kontrahentom bardzo dobre rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma współczesna i kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z całkowitej gamy usług transportowych. W rezultacie dzisiaj dajemy Państwu dostęp do de facto kompleksowego rozwiązania, dopasowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas propozycją i do skorzystania z usług firmy. Gwarantujemy o profesjonalizmie naszych pracobiorców oraz perfekcyjnych cenach. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Uprzejmie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU