Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Raszyn - powiat pruszkowski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Raszyn.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


By zdołać transportować przedmioty o gigantycznych gabarytach, potrzebne jest zdobycie zgody. Prowadzona przez nas firma oferuje doświadczony transport niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wkracza załadunek, ale także rozładunek przedmiotów w lokalizacji, jaką wybiera sam Konsument. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami żadnych sekretów. Firma ma nowoczesne pojazdy oraz porywającej jakości sprzęt, jaki jest obeznany i odpowiedni do wykonywania takich zadań. Troszczymy się o to, żeby załatwić wszystkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z prowadzonej przez nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeśli gra toczy się o transport ładunków o niekonwencjonalnym gabarycie oraz stworzona przez nas propozycja na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań frachtowych oraz wyróżniamy się interesującym cennikiem. Mamy prawo pochwalić się pokaźnym doświadczeniem jeżeli gra toczy się o spedycję i przewóz nawet w zasadzie ciężkiego sprzętu. Nam wolno uwierzyć!


Nie odnajdą Państwo bardziej kompetentnych przedstawicieli aniżeli Ci należący do stworzonego przez nas zespołu. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, by dowiedzieć się niuansów na temat przedstawianej oferty. Proponujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok aby uzyskać świetną obsługę, olśniewające stawki i udany transport, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy obszerne grono usatysfakcjonowanych Klientów, ale niezmiennie jesteśmy otwarci na oryginalne zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przetransportować – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Wszechstronna usługa przewozu wielkogabarytowego


Wypada nie zapominać o tym, że transport ponadgabarytowy to nie tylko sam transport przedmiotów o wielkich gabarytach. Najpierw trzeba je załadować, następnie zaplanować szczegółowo trasę przewozu. Pracownicy należącej do nas firmy mają do wykorzystania najnowocześniejsze technologie, które gwarantują im szybki i w szczególe bezpieczny przejazd na terenie Polski. Kiedy znamy już dokładny przebieg trasy, wtenczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać niesłychanie powoli i stopniowo. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych robotników pilnuje nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. Wybierając trasę, wypada wziąć pod uwagę takie zagadnienia, jak szerokość, wysokość wiaduktów oraz mostów i prawdopodobne remonty u roboty budowlane. Minionym krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:6 + 6

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co transportujemy?


Specjalizujemy się w transporcie wielkich gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo rozmaitych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób detale konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budowlane oraz przemysłowe, kontenery, tanki oraz wiele innych. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia oraz dbamy o jego poprawne wykonanie.


Nikogo nie powinno zaskoczyć to, że przewóz wielkogabarytowy jest dużo bardziej skomplikowany niż przewóz pospolitych ładunków. Przed zainicjowaniem ładowania urządzenia trzeba wykonać parę kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Jednak nie muszą Państwo się tym zajmować i tracić cenny czas na sprawdzenie żądanych kwestii. To będzie należało do nas, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, żeby absolutnie nie pozostały przekroczone dopuszczalne rozmiary i masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub też innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam przewozu. Poprawnie znając oraz rozumiejąc wszelkie przepisy i zezwolenia, w sposób kompleksowy zapewniamy ustawowy transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, żeby uniknąć opóźnień. Solidność i kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W końcu zarządzamy w rzeczywistości szerokim zespołem profesjonalistów, którzy nie wyłącznie są w tej branży od lat, ale również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, by świadczyć usługi wysokiej klasy.


Zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas szczegółowej oferty i skorzystania z usług firmy. Ręczymy za sumienność i fachowość wszystkich zaangażowanych u nas osób. U nas można też liczyć na konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU