Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Resko - powiat łobeski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Resko.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W sposób bardzo dobry zajmujemy się od wielu lat transportem niskopodwoziowym przeróżnych ładunków ponadgabarytowych – włącznie z załadunkiem i rozładunkiem. Korzystamy z porywającej klasy pojazdów oraz nowoczesnych maszyn w czasie realizacji transportu szczególnego. Angażujemy wykwalifikowanych pracowników, którzy perfekcyjnie znają się na swojej pracy oraz rzetelnie wykonują powierzone im obowiązki. Realizujemy transport niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Klienta i bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wskazanym adresem. Swoje usługi realizujemy na terenie całej Polski. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z prowadzoną przez nas ofertą. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z oferty należącej do nas firmy.


Nasza różnorodność najnowocześniejszych sprzętów powoduje, że jesteśmy najlepszym wyborem dla potrzeb transportowych o charakterze wielkogabarytowym. Korzystamy z pojazdów oraz przyczep bardzo dobrych na rynku, by chronić zlecony w nasze ręce, cenny sprzęt. Nie ma dla nas zleceń zbyt małych lub za ogromnych – do każdego podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem.


Znamy miejscowe oraz lokalne przepisy, więc mogą mieć Państwa pewność, iż zadbamy o wszystkie wymagane zezwolenia, ubezpieczenie i eskorty wymagane do efektywnego przewozu wielkogabarytowego. Mamy sprzęt do przenoszenia do ogromnych ciężarów oraz strategiczne partnerstwa, które pomagają nam w transporcie na większe odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Jesteśmy zwyczajnie niezawodni w tym, co robimy oraz mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo szansę, byśmy mogli się wykazać. Z chęcią również odpowiadamy na wszystkie zapytania dotyczące naszej klarownej oferty, zatem zachęcamy do ich zadawania! Z całą pewnością nie będą Państwo wyczekiwać długo na odpowiedź z prowadzonej przez nas strony.


Transport specjalistyczny wszelkich ładunków


Nasza firma proponuje transport różnego rodzaju przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w transportowaniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów oraz hal,
  • kontenerów biurowych i morskich,
  • domków letniskowych, w tym domków holenderskich,
  • maszyn dla budownictwa i przemysłowych.
  • pociągów, śmigłowców i suwnic.

Jesteśmy w stanie bez ryzyka przewieźć wszelkie przedmioty wielkogabarytowe powierzone nam przez Kontrahenta. Dokładamy wszystkich starań, aby zlecenie wykonać w możliwie najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami:7 + 4

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Organizowanie transportu wielkogabarytowego


Staramy się zminimalizować ilość formalności, których ma obowiązek dopełnić nasz Kontrahent. Nasza jednostka ma dział logistyczny, jaki samodzielnie zajmuje się planowaniem całej trasy przejazdu ładunku, przy uwzględnieniu takich kwestii, jak warunki pogodowe, remonty dróg, czy także szerokość oraz wysokość poszczególnych przejazdów. Nasza idealna jednostka występuje również o wszelkie niebezużyteczne zezwolenia, by przewóz ponadnormatywny mógł dojść do skutku.


Kiedy tak właściwie potrzebują Państwo skorzystać z profesjonalnych usług transportowych, gdy w grę wkracza ciężki sprzęt – jesteśmy do dyspozycji. Nie ma w całym kraju drugiego takiego fachowca, jaki specjalizuje się w ciężkich transportach, jak naturalnie stworzona przez nas wykwalifikowana ekipa! Możemy nie tylko wspomóc odnaleźć najlepszy transporter do wysyłki oprzyrządowania czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, jednak naturalnie zrealizować całe zlecenie: znakomicie, kompetentnie, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym samodzielnie!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Udostępnimy wskazówek na temat przygotowywania ładunku do przewozu, pomagając stworzonym przez nas Klientom i dzieląc się cenną wiedzą. Co więcej, wszystko to jest w wybitnie atrakcyjnej cenie, co do tego wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie zostaje nam nic innego, w jaki sposób zachęcić do skorzystania z należącej do nas oferty, a w razie jakichkolwiek pobocznych pytań, powiązanych z naszą przejrzystą propozycją – też jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli wyszukują Państwo niezawodnego partnera do doświadczonego transportu rzeczy tego rodzaju- nie wolno przyzwoiciej trafić niż właśnie na naszych profesjonalnych specjalistów!


Zachęcamy gorąco do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas dostatnią propozycją transportu ponadgabarytowego. Jesteśmy w pełni fachowi, a nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie. Gwarantujemy również konkurencyjność naszych cen. Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z profesjonalnych usług przedsiębiorstwa.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU