Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Ryglice - powiat tarnowski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Ryglice.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W naszej ogromnej ofercie znajduje się specjalistyczny przewóz ładunków wielkogabarytowych. Opisującą nas jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Nasze zlecenia realizujemy na obszarze całego kraju, wspomagając figurom prywatnym oraz przedsiębiorstwom. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, aby nasi Konsumenci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Serdecznie zapraszamy do poznania oferty i kontaktu z nami w celu umówienia szczegółów usługi.


Ażeby transport przesyłek ciężkich oraz wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie oraz pomyślnie, nieodzowne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. Tylko w ten sposób można zapewnić bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat stworzona przez nas jednostka zapewnia swoim konsumentom perfekcyjne usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na naszą idealną propozycję i mamy duże nadzieje, że będą pragnęli z naszych usług skorzystać.


Skoro więc transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich żąda dbałości o szczegóły, ważne jest, by współpracować z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi transportu ciężkiego, w tym aprobatami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Nasi Klienci mają niezwykle wysokie wymagania oraz to nam się podoba, albowiem ubóstwiamy wyzwania.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, ogromnych i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam przyjemnie, jeśli także Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych oraz ponadnormatywny i pojazdów


Transport zapewniamy bez względu na typ powierzonego nam ładunku. Dysponujemy bo niezwykle nowoczesnym ekwipunkiem, który umożliwia nam przewożenie przeróżnego rodzaju gabarytów. W naszej klarownej historii firmy zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • pogłębiarki,
  • suwnice i dużo innych konstrukcji.

Takich ruchomości nie można samodzielnie transportować, bo potrzebne jest pozyskanie stosownej zgody. Nasza idealna firma kompleksowo realizuje swoje usługi, to naturalnie dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:9 + 10

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie ogromnych gabarytów przeróżnego typu. Ładunek odbieramy od Konsumenta oraz bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Prowadzona przez nas jednostka posiada osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod szczególną uwagę rozmaite kwestie, na przykład szerokość dróg, wysokość wiaduktów, lub też prawdopodobne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany i powodują, że całe zlecenie musi pozostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W opisującej nas jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które mamy, wyposażone są w różne funkcje, jakie pomagają podwyższyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam powierzonych. Natomiast wydajny i obeznany serwis floty pojazdów wspomaga zapewnić bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeśli gra toczy się o wydajny oraz bezproblemowych przewóz umownych ładunków! Przykładamy się do transportu powierzonych nam ładunków, odpowiednio tak samo, jak gdyby były one naszą przejrzystą własnością. Nasz oddany personel wyznaczy świetne rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, że mamy pewność, że stworzona przez nas propozycja oraz wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, który do nas trafi. Z chęcią także dzielimy się swoją wiedzą na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Potem, firma występuje o zgodę na transport ciężki, wskazując wszystkie niebezużyteczne informacje. Troszczymy się o to, żeby w imieniu Klienta dopełnić wszelkich formalności, także tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest pewnie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU