Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Sianów - powiat koszaliński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Sianów.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W sposób świetny zajmujemy się od wielu lat przewozem niskopodwoziowym rozmaitych ładunków ponadgabarytowych – włącznie z załadunkiem oraz rozładunkiem. Przewóz specjalistyczny odbywa się zawsze przy użyciu nowoczesnych dużych konstrukcji i pojazdów. Nasi pracownicy sumiennie realizują wszystkie zlecenia oraz posiadają potrzebne e kwalifikacje, jak też wiedzę i doświadczenie. Realizujemy przewóz niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Konsumenta i bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wyznaczonym adresem. Nasza idealna propozycja dotyczy terytorium całej Polski. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z należącą do nas ofertą. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z oferty należącej do nas firmy.


Nasza różnorodność najnowocześniejszych sprzętów powoduje, że jesteśmy najlepszym wyborem dla pragnień transportowych o charakterze wielkogabarytowym. Korzystamy z pojazdów i przyczep perfekcyjnych na rynku, by chronić powierzony w nasze ręce, drogocenny sprzęt. Podchodzimy do każdego zlecenia z tak samo gigantycznym zaangażowaniem – bez znaczenia, czy mowa o transporcie pojedynczej maszyny, czy przeniesieniu pełnego zakładu.


Znamy miejscowe i lokalne przepisy, w takim razie mogą posiadać Państwa pełne przekonanie, że zatroszczymy się o wszelkie potrzebne zezwolenia, ubezpieczenie oraz eskorty potrzebne do efektywnego transportu wielkogabarytowego. Mamy sprzęt do przenoszenia do wielkich ciężarów i strategiczne partnerstwa, które pomagają nam w transporcie na większe odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Jesteśmy zwyczajnie niezawodni w tym, co robimy oraz mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo szansę, byśmy mogli się wykazać. Z chęcią też odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące naszej profesjonalnej oferty, zatem zachęcamy do ich zadawania! Odpowiemy tak ekspresowo, jak wyłącznie to możliwe.


Transport specjalistyczny wszelkich ładunków


Nasza firma oferuje transport różnorodnego typu przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w transportowaniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów oraz hal,
  • kontenerów biurowych i nadmorskich,
  • domków letniskowych, w tym chat holenderskich,
  • maszyn dla budownictwa oraz przemysłowych.
  • pociągów, śmigłowców i czołgów.

Jesteśmy w stanie bez ryzyka przewieźć wszystkie przedmioty wielkogabarytowe zlecone nam przez Kontrahenta. Dokładamy wszelkich starań, aby zlecenie zrealizować w możliwie najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami:9 + 2

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Organizacja przewozu wielkogabarytowego


Z całych sił staramy się zmniejszyć ilość formalności, jakich musi dopełnić nasz Klient. Sami specjalizujemy się całą logistyką oraz organizujemy trasę od początku do końca, uwzględniając przy tym warunki pogodowe, roboty drogowe i inne kwestie, jak szerokość i wysokość przejazdu. Nasza jednostka występuje też o wszystkie potrzebne zezwolenia, aby przewóz ponadnormatywny mógł dojść do skutku.


Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, jakie mają w planach przewóz ciężkiego, wielkogabarytowego sprzętu – jednakowoż nie mają do tego celu poprawnego pojazdu. Nie ma w całym państwie drugiego takiego eksperta, który specjalizuje się w ciężkich transportach, jak oczywiście stworzona przez nas wykwalifikowana ekipa! Mamy prawo nie tylko wspomóc znaleźć pierwszorzędny transporter do wysyłki sprzętu czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, jakkolwiek naturalnie zrealizować całe zlecenie: bezbłędnie, kompetentnie, kompleksowo. Warto przekonać się o tym samodzielnie!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Można na nas liczyć nie tylko, jeśli chodzi o realizację samego przewozu – dzielimy się również swoją zdają sobie sprawę z tego, także jeżeli chodzi o przygotowanie ładunku do transportu. Co znacznie więcej, wszystko to jest w niesłychanie atrakcyjnej cenie, co oprócz tego wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie zostaje nam nic innego, jakim sposobem zachęcić do skorzystania z należącej do nas oferty, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, powiązanych z naszą klarowną propozycją – również jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli wypatrują Państwo niezawodnego partnera do doświadczonego transportu rzeczy tego rodzaju- nie można porządniej trafić niż właśnie na naszych fachowych specjalistów!


Serdecznie zachęcamy do poznania prowadzonej przez nas całej propozycji przewozu ładunków ponadgabarytowych. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług i pełen fachowość. Zapewniamy także konkurencyjność naszych cen. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z profesjonalnych usług przedsiębiorstwa.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU