Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Skarszewy - powiat starogardzki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Skarszewy.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W należącej do nas ogromnej ofercie znajduje się specjalistyczny przewóz przedmiotów wielkogabarytowych. Należącą do nas jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia zarówno dla firm, jak także osób prywatnych, które zainteresowane są transportem kolosalnych gabarytów na terenie Polski. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, by nasi Klienci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z pełną propozycją należącej do nas firmy oraz do skorzystania z naszych fachowych usług.


Żeby przewóz przesyłek ciężkich oraz wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie oraz pomyślnie, potrzebne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. Tylko w ten sposób wolno zapewnić bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat stworzona przez nas firma zapewnia swoim klientom najlepsze usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą przejrzystą ofertę i mamy duże nadzieje, że będą pragnęli z naszych usług skorzystać.


Skoro w związku z tym przewóz ładunków ponadgabarytowych i ciężkich żąda dbałości o detale, ważne jest, żeby współdziałać z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi transportu ciężkiego, w tym permisjami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Nasi Klienci mają nadzwyczaj wysokie wymagania i to nam się podoba, bo kochamy wyzwania. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, wielkich oraz małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Będziemy czuć się zaszczyceni, jeżeli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy też ten sukces współtworzą.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych i specjalny i pojazdów


Przewóz gwarantujemy bez względu na rodzaj powierzonego nam ładunku. Dysponujemy albowiem niezmiernie nowoczesnym ekwipunkiem, który gwarantuje nam przewożenie przeróżnego rodzaju gabarytów. W prowadzonej przez nas historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice oraz dużo innych konstrukcji.

By zdołać przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, w pierwszej kolejności należy zdobyć zgodę. Prowadzona przez nas firma kompleksowo realizuje swoje usługi, dzięki czemu Kontrahent sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:3 + 0

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza firma specjalizuje się w przewozie znacznych gabarytów różnego rodzaju. Przedmiot transportu jest przez nas odbierany z miejsca wyznaczonego przez Kontrahenta, a następnie umieszczamy go na naszym pojeździe. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Niesłychanie znaczącą kwestią jest naturalnie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym trudni się skonstruowany przez nas dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod szczególną uwagę różnorodne kwestie, na przykład wielkość dróg, wielkość wiaduktów, czy także ewentualne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany oraz opóźnić całe zlecenie.


W opisującej nas firmie wysoka jakość obsługi klienta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które posiadamy, wyposażone są w różnorodne funkcje, jakie pomagają podnieść bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam zleconych. Natomiast wydajny i wykwalifikowany serwis floty pojazdów wspomaga zagwarantować bezawaryjność całego wyposażenia, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niedopuszczalnych, jeśli chodzi o wydajny oraz bezproblemowych przewóz opcjonalnych ładunków! Przykładamy się do przewozu powierzonych nam ładunków, właściwie tak samo, jak gdyby były one prowadzoną przez nas własnością. Nasz oddany personel wyznaczy znakomite rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, iż mamy pewność, że stworzona przez nas propozycja oraz wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Do naszych pozytywów należy również bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego i chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Później, firma występuje o zgodę na przewóz ciężki, pokazując wszelkie wymagane wiadomości. Kontrahent nie musi się niczym niepokoić, bowiem samodzielnie dbamy o uzupełnienie wszystkich formalności, też związanych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest pewnie umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU