Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Skaryszew - powiat radomski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Skaryszew.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Aby zdołać transportować ładunki o znacznych gabarytach, nieodzowne jest uzyskanie zgody. Stworzona przez nas firma proponuje profesjonalny transport niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wkracza załadunek, jakkolwiek też rozładunek przedmiotów w lokalizacji, jaką wybiera sam Kontrahent. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek tajemnic. Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz najwyższej jakości pojazdami, które spełniają wszystkie normy i wymagania. Troszczymy się o to, aby załatwić wszystkie formalności w imieniu Konsumenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z opisującej nas pomocy.


Nasz zespół to najbardziej pewny wybór w wypadku transportu ciężkiego wyposażenia budowlanego, specjalistycznego i innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań frachtowych oraz wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Mamy wieloletnie doświadczenie w przewozach towarów oraz spedycji ciężkiego sprzętu. Nam wolno uwierzyć!


Nie odnajdą Państwo znacznie bardziej profesjonalnych agentów niż Ci należący do naszego zespołu. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się szczegółów na temat prezentowanej propozycji. Oferujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by zdobyć zdumiewającą obsługę, imponujące stawki oraz udany transport, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy duże grono zadowolonych Klientów, jednakowoż niezmiennie jesteśmy otwarci na oryginalne zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przewieźć – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Wszechstronna usługa przewozu wielkogabarytowego


Wypada nie zapominać o tym, że przewóz ponadgabarytowy to nie tylko sam przewóz przedmiotów o znacznych gabarytach. W pierwszej kolejności wypada je załadować, potem zaplanować detalicznie trasę przejazdu. Nasi profesjonaliści korzystają z nowoczesnych technologii, aby zapewnić jak najszybszy i najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy tak właściwie znamy już dogłębny przebieg trasy, w owym czasie występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać wybitnie powoli oraz stopniowo. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych robotników czuwa nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Wybierając trasę, wypada wziąć pod uwagę takie zagadnienia, jak szerokość, wysokość wiaduktów oraz mostów oraz prawdopodobne remonty u roboty budowlane. Minionym krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:9 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co przewozimy?


Nasza firma specjalizuje się w transportowaniu ogromnych gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo różnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób detale konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budownicze oraz specjalistyczne, kontenery, czołgi oraz dużo innych. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia i dbamy o jego rzetelne wykonanie.


Transport wielkogabarytowy jest bardziej złożonym zadaniem aniżeli zwykły przewóz ładunków. Przed zainicjowaniem ładowania urządzenia trzeba zrealizować kilka kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Jednak nie muszą Państwo się tym zajmować oraz tracić cenny czas na sprawdzenie wymaganych kwestii. To skonstruowany przez nas zespół profesjonalistów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy z taką prośbą do nas się zameldować.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, aby absolutnie nie zostały przekroczone dopuszczalne rozmiary oraz masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady bądź też innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam transportu. Z nami żaden transport nie będzie spóźniony, bo z racji tego, że tak nienagannie znamy wszystkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, potrafimy się do nich bezbłędnie dostosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Solidność i kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W ostateczności zarządzamy właściwie gigantycznym zespołem profesjonalistów, którzy nie tylko są w tej branży od lat, jednak też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, żeby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Z całego serca zapraszamy do poznania opisującej nas szczegółowej oferty i skorzystania z profesjonalnych usług firmy. Gwarantujemy fachowość i sumienność naszych robotników. U nas można również liczyć na konkurencyjne ceny. Gorąco zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU