Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Starogard Gdański, Skórcz - powiat starogardzki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Skórcz.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W opisującej nas ogromnej ofercie znajduje się szczególny przewóz przedmiotów wielkogabarytowych. Należącą do nas jednostkę prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Realizujemy zlecenia również dla firm, jak i osób prywatnych, jakie zaciekawione są przewozem dużych gabarytów na obszarze Polski. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, żeby nasi Klienci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Zachęcamy ciepło do zapoznania się z całkowitą propozycją prowadzonej przez nas firmy i do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.


Spedycje o ogromnej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, zwane potocznie przewozem ciężkim, potrzebują dokładnego planowania. To bezprzykładny sposób na zapewnienie terminowej i bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat stworzona przez nas firma zapewnia swoim konsumentom optymalne usługi w zakresie przewozu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na naszą przejrzystą propozycję oraz mamy wielkie nadzieje, że będą pragnęli z naszych usług skorzystać.


Skoro wobec tego przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich żąda dbałości o detale, istotne jest, aby współpracować z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi przewozu ciężkiego, w tym aprobatami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet w największym stopniu wymagających Klientów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach oraz zdają sobie sprawę z tego w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, kolosalnych i małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy też ten sukces współtworzą.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych oraz specjalistyczny i pojazdów


Realizujemy nasze zamówienia, bez względu od typu załadunku. Dysponujemy albowiem wybitnie nowoczesnym ekwipunkiem, jaki umożliwia nam przewożenie różnego typu gabarytów. W prowadzonej przez nas historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice i wiele innych maszyn.

Żeby zdołać przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, najpierw należy zdobyć zgodę. Prowadzona przez nas firma kompleksowo realizuje swoje usługi, dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:9 + 5

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza jednostka specjalizuje się w transporcie wielkich gabarytów rozmaitego rodzaju. Ładunek odbieramy od Kontrahenta i bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po odpowiednim zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Bardzo istotną kwestią jest oczywiście zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym specjalizuje się stworzony przez nas dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod szczególną uwagę rozmaite kwestie, na przykład szerokość dróg, wielkość wiaduktów, lub też ewentualne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany oraz powodują, że całe zlecenie musi zostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W naszej idealnej firmie wysoka jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które posiadamy, wyposażone są w różne funkcje, jakie pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam powierzonych. Natomiast wydajny oraz obeznany portal floty pojazdów pomaga zagwarantować bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo przemieszczanego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Praktycznie wszystko, co można przewieźć – my to transportujemy! W naszej jednostce gospodarczej przewozimy powierzony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Nasz oddany personel wyznaczy imponujące rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, że mamy pewność, że nasza propozycja oraz wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, który do nas trafi. Z chęcią także dzielimy się swoją wiedzą na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Potem, firma występuje o zgodę na transport ciężki, wskazując wszystkie niebezużyteczne informacje. Konsument nie musi się niczym niepokoić, ponieważ samodzielnie dbamy o uzupełnienie wszelkich formalności, także połączonych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU