Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Międzyrzecz, Skwierzyna - powiat międzyrzecki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Skwierzyna.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu proponujemy nienaganny transport niskopodwoziowy różnych ładunków o sporych gabarytach – specjalizujemy się załadowaniem i rozładowaniem każdego ładunku. Korzystamy z fenomenalnej klasy pojazdów oraz nowoczesnych dużych konstrukcji w trakcie realizacji transportu szczególnego. Nasi pracownicy sumiennie realizują wszelkie zlecenia i posiadają potrzebne e kwalifikacje, jak również wiedzę oraz doświadczenie. Przeprowadzamy przewóz niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Konsumenta oraz bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wskazanym adresem. Prowadzona przez nas oferta dotyczy terytorium całej Polski. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas ofertą. Zapraszamy do skorzystania z propozycji należącej do nas firmy.


Transport wielkogabarytowy w naszym wykonaniu jest absolutnie kompleksowy i profesjonalny, bo dysponujemy szeroką gamą urządzeń do jego realizacji. Korzystamy z pojazdów i przyczep najlepszych na rynku, by chronić zlecony w nasze ręce, drogocenny sprzęt. Nie ma dla nas zleceń nadmiernie małych bądź za znaczących – do każdego podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem.


Znamy regionalne oraz krajowe przepisy, w związku z tym mogą posiadać Państwa pełne przekonanie, iż zadbamy o wszystkie potrzebne zezwolenia, ubezpieczenie oraz eskorty niezbędne do efektywnego transportu wielkogabarytowego. Mamy sprzęt do przenoszenia do wielkich ciężarów oraz strategiczne partnerstwa, które pomagają nam w przewozie na większe odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Jesteśmy zwyczajnie niezawodni w tym, co robimy i mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo szansę, byśmy mogli się wykazać. Z chęcią również odpowiadamy na wszelkie zapytania dotyczące opisującej nas oferty, wobec tego zachęcamy do ich zadawania! Z całą pewnością nie będą Państwo wyczekiwać długo na odpowiedź z naszej strony.


Transport niskopodwoziowy rozmaitych ładunków


Nasza firma oferuje usługi transportowe rozmaitego typu przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w przewożeniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów oraz hal,
  • kontenerów biurowych oraz nadmorskich,
  • domków letniskowych, w tym chat holenderskich,
  • maszyn dla budownictwa i przemysłowych.
  • pociągów, śmigłowców i czołgów.

Jesteśmy w stanie pewnie przewieźć wszystkie przedmioty wielkogabarytowe zlecone nam przez Konsumenta. Dokładamy wszystkich starań, żeby zlecenie zrealizować w możliwie najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami:7 + 6

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie przewozu wielkogabarytowego


Staramy się zmniejszyć ilość formalności, których musi dopełnić nasz Kontrahent. Sami specjalizujemy się całą logistyką i organizujemy trasę od początku do zakończenia, uwzględniając przy tym warunki pogodowe, roboty drogowe oraz inne kwestie, jak szerokość oraz wysokość przejazdu. Prowadzona przez nas firma występuje też o wszelkie wymagane zezwolenia, by transport ponadnormatywny mógł dojść do skutku.


Naszą propozycję kierujemy do wszystkich osób, jakie mają w planach przewóz ciężkiego, wielkogabarytowego sprzętu – jednak nie mają do tego celu dobrego pojazdu. Nie ma w całym państwie drugiego takiego eksperta, jaki specjalizuje się w ciężkich przewozach, jak właśnie stworzona przez nas wykwalifikowana ekipa! Mamy prawo nie jedynie wspomóc znaleźć perfekcyjny transporter do wysyłki oprzyrządowania czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, lecz bezsprzecznie zrealizować całe zlecenie: idealnie, profesjonalnie, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym samodzielnie!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Można na nas liczyć nie tylko, jeśli chodzi o realizację samego przewozu – dzielimy się też swoją wiedzą, także jeśli gra toczy się o przygotowanie ładunku do transportu. Co znacznie więcej, wszystko to jest w niesłychanie atrakcyjnej cenie, co na domiar tego wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie zostaje nam nic innego, w jaki sposób zachęcić do skorzystania z należącej do nas oferty, a w razie dowolnych pobocznych pytań, połączonych z naszą idealną ofertą – także jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli wyszukują Państwo niezawodnego partnera do doświadczonego transportu rzeczy tego rodzaju- nie można odpowiedniej trafić niż właśnie na naszych doświadczonych specjalistów!


Zachęcamy gorąco do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas dostatnią propozycją transportu ponadgabarytowego. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych profesjonalnych usług i pełen fachowość. Zapewniamy również konkurencyjność naszych cen. Uprzejmie zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z profesjonalnych usług przedsiębiorstwa.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU