Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Wschowa, Sława - powiat wschowski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Sława.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W prowadzonej przez nas ogromnej ofercie znajduje się szczególny transport ładunków wielkogabarytowych. Opisującą nas jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia zarówno dla firm, jak również osób prywatnych, które zainteresowane są przewozem obszernych gabarytów na obszarze Polski. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, żeby nasi Kontrahenci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Gorąco zapraszamy do poznania oferty oraz kontaktu z nami w celu umówienia detalów usługi.


Aby przewóz przesyłek ciężkich i wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie oraz pomyślnie, potrzebne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. Jedynie w ten sposób można zapewnić bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat stworzona przez nas jednostka gwarantuje swoim kontrahentom optymalne usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na prowadzoną przez nas propozycję i mamy wielkie nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Jako że w takim razie przewóz ładunków ponadgabarytowych i ciężkich potrzebuje dbałości o detale, ważne jest, żeby współpracować z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi transportu ciężkiego, w tym aprobatami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Nasi Kontrahenci mają nadzwyczaj wysokie wyczekiwania oraz to nam się podoba, bo ubóstwiamy wyzwania.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, gigantycznych i małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam przyjemnie, jeżeli także Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych i ponadnormatywny oraz pojazdów


  • Realizujemy nasze zamówienia, obojętnie od rodzaju załadunku. Dysponujemy bo bardzo nowoczesnym oprzyrządowaniem, jaki gwarantuje nam przewożenie różnorodnego typu gabarytów. W opisującej nas historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się transportować już:
  • czołgi,
  • helikoptery,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • pogłębiarki,
  • suwnice i wiele innych konstrukcji.

Takich ruchomości nie wolno osobiście transportować, ponieważ konieczne jest pozyskanie należytej zgody. Nasza firma kompleksowo realizuje swoje usługi, to właśnie dzięki czemu Kontrahent sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:10 + 6

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Etap planowania transportu wielkogabarytowego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie obszernych gabarytów przeróżnego rodzaju. Przedmiot transportu jest przez nas odbierany z miejsca wyznaczonego przez Klienta, a później umieszczamy go na naszym pojeździe. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Bardzo istotną kwestią jest bezsprzecznie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym specjalizuje się stworzony przez nas dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod uwagę różne kwestie, na przykład wielkość dróg, wielkość wiaduktów, czy również ewentualne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany i powodują, że całe zlecenie musi zostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W naszej profesjonalnej jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które mamy, wyposażone są w rozmaite funkcje, jakie pomagają podwyższyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam zleconych. Natomiast wydajny i obeznany portal floty pojazdów pomaga zapewnić bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niedopuszczalnych, jeżeli gra toczy się o wydajny i banalnych transport opcjonalnych ładunków! W naszej profesjonalnej firmie przewozimy powierzony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Nasz oddany personel wyznaczy imponujące rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, iż mamy pewność, że stworzona przez nas oferta i wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Z chęcią także dzielimy się swoją wiedzą na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Później, firma występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszystkie potrzebne informacje. Troszczymy się o to, aby w imieniu Klienta dopełnić wszelkich formalności, także tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU