Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Słomniki - powiat krakowski - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Słomniki.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W sposób znakomity zajmujemy się od wielu lat transportem niskopodwoziowym różnych ładunków ponadgabarytowych – włącznie z załadunkiem oraz rozładunkiem. Przewóz specjalistyczny odbywa się zawsze przy użyciu nowoczesnych maszyn oraz pojazdów. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracobiorców, jacy bardzo dobrze znają się na własnej pracy i rzetelnie wykonują powierzone im obowiązki. Przeprowadzamy przewóz niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Klienta i bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wyznaczonym adresem. Stworzona przez nas oferta dotyczy terytorium całej Polski. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą ofertą. Zapraszamy do skorzystania z propozycji należącej do nas firmy.


Transport wielkogabarytowy w naszym wykonaniu jest absolutnie całościowy oraz idealny, ponieważ dysponujemy szeroką gamą urządzeń do jego realizacji. Korzystamy z pojazdów oraz przyczep bardzo dobrych na rynku, żeby bronić powierzony w nasze ręce, drogocenny sprzęt. Nie ma dla nas zleceń zbyt małych czy też za sporych – do każdego podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem.


Znamy miejscowe i krajowe przepisy, w związku z tym mogą mieć Państwa pełne przekonanie, że zatroszczymy się o wszelkie wymagane zezwolenia, ubezpieczenie i eskorty wymagane do efektywnego transportu wielkogabarytowego. Mamy sprzęt do przenoszenia do ogromnych ciężarów i strategiczne partnerstwa, które pomagają nam w transporcie na większe odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Jesteśmy zwyczajnie niezawodni w tym, co robimy oraz mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo szansę, byśmy mogli się wykazać. Z chęcią też odpowiadamy na wszystkie zapytania dotyczące naszej idealnej oferty, zatem zachęcamy do ich zadawania! Z całą pewnością nie będą Państwo wyczekiwać długo na odpowiedź z naszej klarownej strony.


Transport niskopodwoziowy różnych ładunków


Nasza firma proponuje transport przeróżnego rodzaju przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w transportowaniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów i hal,
  • kontenerów biurowych i nadmorskich,
  • domków letniskowych, w tym domków holenderskich,
  • maszyn budowlanych i dla przemysłu.
  • pociągów, helikopterów oraz czołgów.

Jesteśmy w stanie bez ryzyka przetransportować wszystkie przedmioty wielkogabarytowe zlecone nam przez Konsumenta. Z całych sił staramy się tak planować nasze zlecenia, żeby wykonywać je najszybciej, jak to wyłącznie możliwe.

Skontaktuj się z nami:6 + 0

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Planowanie transportu wielkogabarytowego


Z całych sił staramy się zmniejszyć ilość formalności, jakich musi dopełnić nasz Kontrahent. Nasza firma ma dział logistyczny, który samodzielnie zajmuje się planowaniem całej trasy przejazdu ładunku, przy uwzględnieniu takich kwestii, jak warunki pogodowe, remonty dróg, czy też szerokość i wysokość poszczególnych przejazdów. Prowadzona przez nas firma występuje także o wszystkie niezbędne zezwolenia, aby przewóz ponadnormatywny mógł dojść do skutku.


Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, które mają w planach transport ciężkiego, wielkogabarytowego wyposażenia – lecz nie mają do tego celu godziwego pojazdu. Nie ma w całym kraju drugiego takiego eksperta, który specjalizuje się w ciężkich przewozach, jak właśnie stworzona przez nas wykwalifikowana ekipa! Mamy prawo nie jedynie wspomóc odnaleźć najlepszy transporter do wysyłki wyposażenia czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, ale oczywiście zrealizować całe zlecenie: idealnie, fachowo, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym samodzielnie!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Można na nas liczyć nie tylko, jeżeli chodzi o realizację samego przewozu – dzielimy się również swoją wiedzą, też jeśli chodzi o przygotowanie ładunku do transportu. Co więcej, wszystko to jest w bardzo atrakcyjnej cenie, co na domiar tego wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie pozostaje nam nic innego, jakim sposobem zachęcić do skorzystania z naszej klarownej oferty, a w razie dowolnych akcesoryjnych pytań, powiązanych z naszą idealną propozycją – też jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli chodzi o transport w rzeczywistości ciężkich ładunków – najporządniej zrobić to z nami i nie troskać się o nic!


Zachęcamy gorąco do zaznajomienia się z opisującą nas dostatnią propozycją transportu ponadgabarytowego. Jesteśmy w pełni fachowi, a nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie. Bardzo dobre ceny na rynku są u nas gwarantowane. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z profesjonalnych usług firmy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU