Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Sośnicowice - powiat gliwicki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Sośnicowice.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat proponujemy przewóz ponadgabarytowy na terenie całej Polski. Specjalizujemy się kompleksowymi usługami, w skład których wchodzą załadunek, transport oraz rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zaciekawieni zagadnieniem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas propozycja winna Państwa zainteresować. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług!


Znaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeśli pojawiła się potrzeba zaangażowania firmy specjalizującej się w przewozie wszystkich ładunków ponadgabarytowych. Nasz przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w najwyższym stopniu żądających w tej kwestii Kontrahentów. Bez względu od tego, czy potrzebują Państwo ogólnego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tu, by zaoferować wszechstronne rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wystarczy jedynie okazać nam odrobinę ufności oraz pozwolić, abyśmy się mogli wykazać w zleconym nam zadaniu! Oferujemy dostawy na terenie całego kraju!


Przewóz niskopodwoziowy wykonany przez naszych specjalistów to jednoznaczny majstersztyk w branży. Przedstawiane wszechstronne przyczepy szkieletowe do transportu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z dowolnym, powierzonym nam zadaniem. Z tego miejsca zachęcamy w związku z tym do zapoznania się ze szczegółami należącej do nas oferty, jaka na sto procent Państwa nie rozczaruje, tak samo jak atrakcyjne cenny, jakimi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się więcej o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji przemysłowych i specjalistycznych.


Nasi Konsumenci niezmiernie w wielu przypadkach szukają możliwości przewozu maszyn przemysłowych oraz budowniczych, które są ciężki i mają wielkie rozmiary. Posiadamy profesjonalne pojazdy, dzięki którym jesteśmy w stanie przewozić wszystkie duże konstrukcje na terenie kraju. Z reguły są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Niezależnie od gabarytów określonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień zajmujemy się kolosalnymi zleceniami firmowymi oraz posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:1 + 0

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Transport ciężki kontenerów i domków holenderskich


W ramach naszych profesjonalnych usług wolno przewieźć rozmaitego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie oraz kontenery morskie i biurowe. Skonstruowany przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek oraz dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.


Nasi pracobiorcy absorbują się zleceniem całościowo. W pierwszej kolejności nieodzowne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Potrzebne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszelkich zwężeń czy też niekorzystnych warunków pogodowych. Kiedy tak właściwie trasa jest już uzgodniona, wówczas sami występujemy o wymagane do dokonania przewozu zgody. W imieniu Klienta specjalizujemy się wszelkimi formalnościami – też kwestią ubezpieczenia ładunku.


Robimy wszystko, by proponować usługi połączone z transportem domków holenderskich oraz nawet właściwie ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych oraz doświadczonych robotników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej przyjaznych środowisku pojazdów. Toteż wybierając na są w stanie posiadać Państwo, że jest to decyzja jak w największym stopniu słuszna. Zyskuje się wobec tego liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego transportowanego ładunku – zlecając go nam. To niezwykle ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są monitorowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technikę, by zagwarantować stworzonym przez nas konsumentom bardzo dobre rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług najlepszej możliwej jakości. Jako firma współczesna i kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z kompletnej gamy usług transportowych. W efekcie dziś dajemy Państwu dostęp do właściwie kompleksowego rozwiązania, dostosowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z należącą do nas ofertą i do skorzystania z usług firmy. Gwarantujemy profesjonalizm i zawsze konkurencyjne ceny. Z nami wolno dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce. Serdecznie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU