Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Stawiszyn - powiat kaliski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Stawiszyn.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat oferujemy transport ponadgabarytowy na obszarze całej Polski. Zajmujemy się kompleksowymi usługami, w skład jakich wchodzą załadunek, transport oraz rozładunek na miejscu, jak również logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zaciekawieni zagadnieniem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas propozycja winna Państwa zainteresować. Już dzisiaj uprzejmie zapraszamy do poznania obrębu naszych usług i do wybrania naszych usług!


Znaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeżeli pojawiła się potrzeba zatrudnienia firmy specjalizującej się w przewozie wszelkich ładunków ponadgabarytowych. Skonstruowany przez nas przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w najwyższym stopniu żądających w tej kwestii Konsumentów. Obojętnie od tego, czy potrzebują Państwo całościowego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tu, aby zaproponować wszechstronne rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wystarczy okazać nam trochę ufności oraz pozwolić, abyśmy się mogli wykazać w zleconym nam zadaniu! Proponujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, którą jest znakomity transport niskopodwoziowy. Przedstawiane wielozadaniowe przyczepy szkieletowe do transportu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z dowolnym, powierzonym nam obowiązkiem. Z tego miejsca zachęcamy w następstwie tego do zapoznania się ze szczegółami naszej profesjonalnej oferty, która na sto procent Państwa nie zawiedzie, tak samo jak atrakcyjne cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dziś.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji przemysłowych i specjalistycznych.


Nasi Kontrahenci niezwykle w wielu przypadkach poszukują możliwości przewozu maszyn przemysłowych oraz budowniczych, które są ciężki oraz mają obszerne rozmiary. Posiadamy właściwe pojazdy, to właśnie dzięki jakim jesteśmy w stanie przewozić wszelkie maszyny na terenie kraju. W większości wypadków są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować jakiekolwiek zlecenie. Obojętnie od gabarytów wskazanej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień specjalizujemy się ogromnymi zleceniami firmowymi oraz posiadamy wielkie doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:3 + 9

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przewóz ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


W ramach naszych usług wolno przetransportować różnorodnego typu domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie oraz biurowe. Nasz ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt i dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. W pierwszej kolejności potrzebne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Konieczne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszystkich zwężeń lub nieprzydatnych warunków pogodowych. Kiedy trasa jest już ustalona, wtedy sami występujemy o niebezużyteczne do dokonania przewozu zgody. W imieniu Klienta specjalizujemy się wszystkimi formalnościami – również kwestią ubezpieczenia ładunku.


Zatrudniając robotników z wielkim doświadczeniem oraz zdają sobie sprawę z tego, nasza firma dokłada wszystkich starań, aby zapewnić konsumentom najlepszą obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszystkie usługi związane z transportem ciężkich kontenerów oraz domków holenderskich. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej przyjaznych otoczeniu pojazdów. Zatem wybierając na są w stanie mieć Państwo, że jest to decyzja jak w najwyższym stopniu słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, lecz także pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To niezmiernie ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są nadzorowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, aby zagwarantować stworzonym przez nas kontrahentom najlepsze rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma współczesna oraz całościowa, zachęcamy do skorzystania z pełnej gamy usług transportowych. W rezultacie dziś dajemy Państwu dostęp do w rzeczy samej kompleksowego rozwiązania, przystosowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z należącą do nas ofertą oraz do skorzystania z usług firmy. Gwarantujemy o profesjonalizmie naszych pracobiorców oraz bardzo dobrych cenach. Z nami wolno dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce. Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU