Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Stepnica - powiat goleniowski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Stepnica.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma od lat zajmuje się transportem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Zajmujemy się całościowymi usługami, w skład jakich wkraczają załadunek, usługi transportowe oraz rozładunek na miejscu, jak też logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zaintrygowani tematem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza propozycja winna Państwa zainteresować. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do poznania aspektu naszych usług oraz do wybrania naszych usług!


Znaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeżeli pojawiła się potrzeba zaangażowania firmy specjalizującej się w transporcie wszelkich ładunków ponadgabarytowych. Nasz transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu żądających w tej kwestii Klientów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo całościowego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tutaj, aby zaoferować kompleksowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wszystko, co trzeba zrobić to uwierzyć nam oraz powierzyć nam całkowite zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo całą resztą! Oferujemy dostawy na terenie całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, jaką jest doświadczony transport niskopodwoziowy. Przedstawiane wielozadaniowe przyczepy szkieletowe do transportu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z dowolnym, powierzonym nam zadaniem. Z tego miejsca zachęcamy więc do zaznajomienia się ze szczegółami opisującej nas oferty, jaka z pewnością Państwa nie zawiedzie, podobnie jak interesujące cenny, jakimi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dziś.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych i specjalnych.


Nasi Kontrahenci bardzo w szeregu przypadków poszukują możliwości przewozu dużych konstrukcji przemysłowych oraz budowlanych, które są ciężki i mają obszerne rozmiary. Posiadamy dobre pojazdy, dzięki którym jesteśmy w stanie przewozić wszystkie maszyny na terenie kraju. W większości wypadków są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez problemu realizujemy wszelkie zlecenia. Bez względu od gabarytów wskazanej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień zajmujemy się kolosalnymi zleceniami firmowymi i posiadamy kolosalne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:1 + 1

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przewóz ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


Z nami można również bez kłopotu przetransportować domki letniskowe, domki holenderskie, lub kontenery biurowe albo morskie. Nasz ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt oraz dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Na początek, planują dokumentnie trasę przejazdu, dbając o najmniejsze szczegóły. Konieczne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszystkich zwężeń bądź też niepomocnych warunków pogodowych. W czasie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o niezbędne do transportu zgody. W imieniu Klienta zajmujemy się wszystkimi formalnościami – także sprawą ubezpieczenia ładunku.


Robimy wszystko, by proponować usługi powiązane z transportem domków holenderskich oraz nawet de facto ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po gigantycznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej bezpiecznych środowisku pojazdów. Wobec tego wybierając na mogą mieć Państwo, że jest to decyzja jak w największym stopniu słuszna. Zyskuje się w takim razie liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego przewożonego ładunku – zlecając go nam. To niesłychanie istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są nadzorowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technikę, by zagwarantować naszym konsumentom optymalne rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma współczesna oraz kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z pełnej gamy usług transportowych. Dzięki termu jesteśmy w stanie zagwarantować ściśle mówiąc odpowiednie rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z należącą do nas ofertą oraz do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Zapewniamy o profesjonalizmie naszych pracobiorców oraz najlepszych cenach. Z nami można dostarczyć każdy wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU