Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Suraż - powiat białostocki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Suraż.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat proponujemy transport ponadgabarytowy na obszarze całej Polski. Zajmujemy się całościowymi usługami, w skład jakich wchodzą załadunek, transport i rozładunek na miejscu, jak również logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tematem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza propozycja powinna Państwa zaciekawić. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z prowadzoną przez nas propozycją i do skorzystania z naszych usług!


Jeżeli są Państwo w trakcie poszukiwania firmy absorbującej się transportem przeróżnego rodzaju ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w dobrym miejscu, a my jesteśmy do dyspozycji. Stworzony przez nas przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu wymagających w tej kwestii Klientów. Bez względu od tego, czy potrzebują Państwo całościowego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tutaj, żeby zaproponować kompleksowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wszystko, co należy zrobić to zaufać nam oraz powierzyć nam całkowite zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo kompletną resztą! Proponujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, jaką jest wykwalifikowany transport niskopodwoziowy. Nasza flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeżeli chodzi o bezpieczny transport ponadgabarytowych ładunków. Z tego miejsca zachęcamy wobec tego do zaznajomienia się ze detalami naszej idealnej oferty, która na pewno Państwa nie zawiedzie, podobnie jak atrakcyjne cenny, jakimi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się więcej o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dziś.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji przemysłowych i specjalnych.


W szeregu przypadków Konsumenci zwracają się do nas z prośbą o transport kolosalnych i niesłychanie ciężkich maszyn przemysłowych czy też budowniczych. Dysponujemy pojazdami, jakie gwarantują nam przewóz wszystkich dużych konstrukcji na terytorium Polski. Zazwyczaj są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez problemu realizujemy wszelkie zamówienia. Bez względu od gabarytów określonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień specjalizujemy się ogromnymi zleceniami firmowymi oraz posiadamy wielkie doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:6 + 7

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przewóz ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


Z nami można również bez kłopotu przewieźć domki letniskowe, domki holenderskie, lub kontenery biurowe bądź morskie. Stworzony przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek i dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Na początek, planują wnikliwie trasę przejazdu, dbając o najmniejsze szczegóły. Nieodzowne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszystkich zwężeń lub też niekorzystnych warunków pogodowych. Kiedy tak właściwie trasa jest już ustalona, wtedy sami występujemy o potrzebne do dokonania przewozu zgody. Zajmujemy się również kwestią ubezpieczenia, aby Kontrahent nie musiał myśleć o jakichkolwiek formalnościach.


Zatrudniając pracobiorców z gigantycznym doświadczeniem oraz zdają sobie sprawę z tego, stworzona przez nas firma dokłada wszystkich starań, aby zagwarantować klientom bardzo dobrą obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszelkie usługi związane z przewozem ciężkich kontenerów i domków holenderskich. Po dużej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej przyjaznych otoczeniu pojazdów. Toteż wybierając na mogą posiadać Państwo, że jest to decyzja jak najbardziej słuszna. Zyskuje się wobec tego liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego przewożonego ładunku – zlecając go nam. To niezmiernie istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są nadzorowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, żeby zagwarantować stworzonym przez nas kontrahentom najlepsze rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna oraz kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z całkowitej gamy usług transportowych. Dzięki termu możemy zapewnić w rzeczywistości dobre rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas ofertą oraz do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Gwarantujemy profesjonalizm i zawsze konkurencyjne ceny. Z nami wolno dostarczyć każdy wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Z całego serca zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU