Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Świątniki Górne - powiat krakowski - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Świątniki Górne.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W sposób idealny specjalizujemy się od wielu lat transportem niskopodwoziowym przeróżnych ładunków ponadgabarytowych – włącznie z załadunkiem i rozładunkiem. Przewóz specjalistyczny odbywa się zawsze przy użyciu nowoczesnych dużych konstrukcji oraz pojazdów. Nasi pracownicy sumiennie realizują wszelkie zlecenia i posiadają wymagane e kwalifikacje, jak również wiedzę oraz doświadczenie. Przeprowadzamy transport niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Klienta i bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wskazanym adresem. Prowadzona przez nas propozycja dotyczy terytorium całej Polski. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z należącą do nas ofertą. Zapraszamy do skorzystania z propozycji prowadzonej przez nas firmy.


Transport wielkogabarytowy w naszym wykonaniu jest absolutnie całościowy oraz wykwalifikowany, gdyż dysponujemy szeroką gamą urządzeń do jego realizacji. Korzystamy z pojazdów i przyczep perfekcyjnych na rynku, by chronić zlecony w nasze ręce, cenny sprzęt. Podchodzimy do każdego zlecenia z tak samo dużym zaangażowaniem – bez znaczenia, czy mowa o transporcie pojedynczej duże konstrukcje, czy przeniesieniu pełnego zakładu.


Znamy regionalne oraz krajowe przepisy, w związku z tym mogą posiadać Państwa pełne przekonanie, iż zadbamy o wszelkie niezbędne zezwolenia, ubezpieczenie i eskorty wymagane do efektywnego przewozu wielkogabarytowego. Mamy sprzęt do przenoszenia do wielkich ciężarów i strategiczne partnerstwa, jakie pomagają nam w transporcie na większe odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mówiąc najprościej, jesteśmy absolutnym ekspertem w swojej niszy oraz będziemy szczęśliwi, jeżeli będą pragnęli Państwo przekonać się o tym osobiście. Z chęcią też odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące prowadzonej przez nas oferty, zatem zachęcamy do ich zadawania! Odpowiemy tak prędko, jak wyłącznie to możliwe.


Transport niskopodwoziowy różnych ładunków


Nasza jednostka proponuje transport różnego typu przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w przewożeniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów oraz hal,
  • kontenerów biurowych i morskich,
  • domków letniskowych, w tym domków holenderskich,
  • maszyn dla budownictwa i przemysłowych.
  • pociągów, helikopterów oraz suwnic.

Jesteśmy w stanie bez ryzyka przewieźć wszystkie przedmioty wielkogabarytowe powierzone nam przez Kontrahenta. Staramy się tak planować nasze zlecenia, żeby wykonywać je najszybciej, jak to tylko dopuszczalne.

Skontaktuj się z nami:6 + 7

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Przygotowywanie transportu wielkogabarytowego


Z całych sił staramy się zmniejszyć ilość formalności, których ma obowiązek dopełnić nasz Konsument. Sami zajmujemy się całą logistyką oraz planujemy trasę od początku do końca, uwzględniając przy tym warunki pogodowe, roboty drogowe i inne kwestie, jak szerokość i wysokość przejazdu. Stworzona przez nas jednostka występuje też o wszystkie niebezużyteczne zezwolenia, aby transport ponadnormatywny był w stanie dojść do skutku.


Kiedy potrzebują Państwo skorzystać z profesjonalnych usług transportowych, gdy w grę wkracza ciężki sprzęt – jesteśmy do dyspozycji. Nie ma w całym kraju drugiego takiego eksperta, który specjalizuje się w ciężkich transportach, jak oczywiście nasza wykwalifikowana ekipa! Możemy nie tylko wspomóc znaleźć pierwszorzędny transporter do wysyłki oprzyrządowania czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, jednakowoż oczywiście wykonać całe zlecenie: nienagannie, fachowo, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym samodzielnie!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Można na nas liczyć nie tylko, jeżeli chodzi o realizację samego przewozu – dzielimy się również swoją zdają sobie sprawę z tego, także jeśli gra toczy się o przygotowanie ładunku do transportu. Co znacznie więcej, wszystko to jest w niesłychanie interesującej cenie, co na domiar tego wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie zostaje nam nic innego, jak zachęcić do skorzystania z naszej idealnej oferty, a w razie jakichkolwiek akcesoryjnych pytań, związanych z naszą przejrzystą ofertą – też jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli poszukują Państwo niezawodnego partnera do doświadczonego transportu rzeczy tego rodzaju- nie można lepiej trafić niż właśnie na naszych doświadczonych specjalistów!


Serdecznie zachęcamy do poznania naszej całej propozycji przewozu ładunków ponadgabarytowych. Jesteśmy w pełni doświadczeni, a nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie. Zapewniamy również konkurencyjność naszych cen. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług przedsiębiorstwa.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU