Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Tłuszcz - powiat wołomiński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Tłuszcz.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Zajmujemy się specjalistycznym transportem przedmiotów o obszernych gabarytach. Opisującą nas jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Nasze zlecenia realizujemy na obszarze całego kraju, pomagając jednostkom prywatnym oraz przedsiębiorstwom. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, żeby nasi Kontrahenci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z kompletną propozycją prowadzonej przez nas firmy oraz do skorzystania z naszych doświadczonych usług.


Żeby przewóz przesyłek ciężkich oraz wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie i pomyślnie, konieczne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. To wyjątkowy sposób na zapewnienie terminowej oraz bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat nasza jednostka gwarantuje swoim klientom bardzo dobre usługi w aspekcie przewozu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na naszą najlepszą ofertę i mamy duże nadzieje, że będą pragnęli z naszych usług skorzystać.


Skoro w takim razie transport ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich wymaga dbałości o detale, ważne jest, by współdziałać z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi przewozu ciężkiego, w tym aprobatami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. To o nas mowa! Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet w największym stopniu wymagających Kontrahentów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach oraz zdają sobie sprawę z tego w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, dużych i małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeżeli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy także ten sukces współtworzą.


Transport niskopodwoziowy maszyn budowniczych oraz specjalistyczny oraz pojazdów


Realizujemy nasze zlecenia, obojętnie od typu załadunku. Dysponujemy bowiem nadzwyczaj nowoczesnym ekwipunkiem, jaki umożliwia nam przewożenie przeróżnego rodzaju gabarytów. W naszej profesjonalnej historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • koparki,
  • suwnice i wiele innych konstrukcji.

Takich ruchomości nie można samodzielnie przewozić, bo nieodzowne jest pozyskanie należytej zgody. Nasza jednostka kompleksowo realizuje własne usługi, to naturalnie dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:1 + 2

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie znacznych gabarytów przeróżnego typu. Przedmiot transportu jest przez nas odbierany z miejsca wskazanego przez Interesanta, a potem umieszczamy go na naszym pojeździe. Po odpowiednim zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Nadzwyczaj ważną kwestią jest bezsprzecznie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym specjalizuje się stworzony przez nas dział logistyki. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod szczególną uwagę różnorodne kwestie, na przykład wielkość dróg, wielkość wiaduktów, czy także prawdopodobne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany oraz opóźnić całe zlecenie.


W naszej jednostce gospodarczej ogromna jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które posiadamy, wyposażone są w rozmaite funkcje, jakie pozwalają podnieść bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam powierzonych. Tudzież wydajny oraz kompetentny serwis floty pojazdów pomaga zagwarantować bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo przemieszczanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeżeli gra toczy się o wydajny oraz banalnych transport dowolnych ładunków! W naszej klarownej firmie przewozimy zlecony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy korzystne rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, iż mamy pewność, że nasza propozycja oraz wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Z chęcią również dzielimy się swoją zdają sobie sprawę z tego na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Później, firma występuje o zgodę na przewóz ciężki, wskazując wszystkie potrzebne informacje. Kontrahent nie musi się niczym niepokoić, bowiem samodzielnie dbamy o dopełnienie wszelkich formalności, również połączonych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU