Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Tolkmicko - powiat elbląski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Tolkmicko.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat oferujemy transport ponadgabarytowy na obszarze całej Polski. Specjalizujemy się kompleksowymi usługami, w skład jakich wkraczają załadunek, usługi transportowe i rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zagadnieniem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza propozycja winna Państwa zainteresować. Już dzisiaj zapraszamy do poznania aspektu naszych usług i do wybrania naszych usług!


Jeśli są Państwo w trakcie poszukiwania jednostki gospodarczej absorbującej się transportem przeróżnego typu ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w dobrym miejscu, a my jesteśmy do dyspozycji. Skonstruowany przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet najbardziej wymagających w tej kwestii Kontrahentów. Bez względu od tego, czy potrzebują Państwo ogólnego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tutaj, by zaproponować kompleksowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wystarczy jedynie okazać nam odrobinę zaufania oraz pozwolić, abyśmy się byli w stanie wykazać w zleconym nam zadaniu! Oferujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, jaką jest fachowy transport niskopodwoziowy. Prezentowane wszechstronne przyczepy szkieletowe do transportu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z dowolnym, powierzonym nam zadaniem. Z tego miejsca zachęcamy w związku z tym do zapoznania się ze detalami prowadzonej przez nas oferty, jaka na milion procent Państwa nie rozczaruje, tak samo jak atrakcyjne cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych i specjalnych.


Niejednokrotnie Konsumenci zwracają się do nas z prośbą o transport sporych oraz wybitnie ciężkich dużych konstrukcji przemysłowych lub budowlanych. Posiadamy należyte pojazdy, to naturalnie dzięki którym jesteśmy w stanie przewozić wszelkie maszyny na terenie kraju. Przeważnie są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować jakiekolwiek zlecenie. Bez względu od gabarytów wskazanej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień specjalizujemy się gigantycznymi zamówieniami firmowymi i posiadamy ogromne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:3 + 6

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przewóz ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


Z nami można także bez kłopotu przetransportować domki letniskowe, domki holenderskie, czy kontenery biurowe albo morskie. Skonstruowany przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt i dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. W pierwszej kolejności konieczne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Potrzebne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszystkich zwężeń lub niepomocnych warunków pogodowych. W momencie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o niezbędne do transportu zgody. Zajmujemy się też kwestią ubezpieczenia, aby Konsument nie musiał myśleć o jakichkolwiek formalnościach.


Angażując robotników z wielkim doświadczeniem oraz zdają sobie sprawę z tego, nasza firma dokłada wszystkich starań, aby zagwarantować kontrahentom idealną obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszelkie usługi połączone z transportem ciężkich kontenerów i domków holenderskich. Po dużej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej bezpiecznych otoczeniu pojazdów. Toteż wybierając na są w stanie posiadać Państwo, że jest to decyzja jak w największym stopniu słuszna. Zyskuje się w takim razie liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego transportowanego ładunku – zlecając go nam. To wybitnie ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są nadzorowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, żeby zagwarantować stworzonym przez nas kontrahentom bardzo dobre rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług najlepszej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna i całościowa, zachęcamy do skorzystania z całkowitej gamy usług transportowych. W efekcie dzisiaj dajemy Państwu dostęp do naprawdę kompleksowego rozwiązania, dostosowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas ofertą oraz do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Gwarantujemy o profesjonalizmie naszych pracowników i najlepszych cenach. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce. Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU