Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Tomaszów Mazowiecki - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Tomaszów Mazowiecki, Będków, Budziszewice, Czerniewice, Inowłódz, Lubochnia, Rokiciny, Rzeczyca, Ujazd, Żelechlinek.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Transport ładunków wielkogabarytowych zawsze potrzebuje zdobycia słusznej zgody. Stworzona przez nas firma proponuje profesjonalny przewóz niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek oraz rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami żadnych tajemnic. Firma ma nowoczesne pojazdy i doskonałej jakości sprzęt, który jest obeznany oraz dobry do wykonywania takich zadań. Dbamy o to, aby załatwić wszystkie formalności w imieniu Konsumenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z prowadzonej przez nas pomocy.


Nasz zespół to w największym stopniu solidny wybór w wypadku przewozu ciężkiego wyposażenia budowlanego, przemysłowego i innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań frachtowych i wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Mamy wieloletnie doświadczenie w przewozach towarów i spedycji ciężkiego sprzętu. Nam można zaufać!


Nie odnajdą Państwo znacznie bardziej kompetentnych przedstawicieli aniżeli Ci należący do stworzonego przez nas zespołu. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się szczegółów na temat opisywanej propozycji. Proponujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by zdobyć zachwycającą obsługę, pierwszorzędne stawki oraz udany przewóz, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w należącej do nas gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy obszerne grono usatysfakcjonowanych Klientów, lecz niezmiennie jesteśmy otwarci na nowatorskie zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Kompleksowa usługa przewozu wielkogabarytowego


Należałoby wspomnieć o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz znacznych gabarytów. Najpierw wypada je załadować, w następnej kolejności zaplanować całkowicie trasę przewozu. Pracownicy prowadzonej przez nas firmy mają do dyspozycji najnowocześniejsze techniki, jakie zapewniają im prędki oraz w głównej mierze bezpieczny przejazd na obszarze Polski. Kiedy tak właściwie znamy już dokładny przebieg trasy, wówczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać bardzo powoli oraz stopniowo. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracowników czuwa nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. Wybierając trasę, należy wziąć pod uwagę takie kwestie, jak wielkość, wysokość wiaduktów i mostów oraz ewentualne remonty u roboty budowlane. Ostatnim krokiem jest oczywiście rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:3 + 10

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Prowadzona przez nas firma specjalizuje się w transportowaniu dużych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele przeróżnych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budownicze i specjalistyczne, kontenery, czołgi i dużo innych. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia oraz dbamy o jego poprawne wykonanie.


Nikogo nie powinno zaskoczyć to, że przewóz wielkogabarytowy jest mnóstwo bardziej skomplikowany aniżeli przewóz przeciętnych ładunków. Przed rozpoczęciem ładowania urządzenia trzeba wykonać parę kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Państwo niemniej jednak nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszelkie wzorce pozostały spełnione. To będzie należało do nas, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, by absolutnie nie zostały przekroczone dopuszczalne rozmiary i masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub też innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam transportu. Poprawnie znając i rozumiejąc wszystkie przepisy oraz zezwolenia, w sposób kompleksowy zapewniamy ustawowy transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, żeby uniknąć opóźnień. Solidność oraz kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W ostateczności dysponujemy w rzeczy samej gigantycznym zespołem profesjonalistów, którzy nie jedynie są w tej branży od lat, ale też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, aby świadczyć usługi najlepszej klasy.


Gorąco zapraszamy do poznania opisującej nas szczegółowej oferty i skorzystania z profesjonalnych usług naszego przedsiębiorstwa. Ręczymy za sumienność i profesjonalizm wszystkich zatrudnionych u nas osób. U nas można także liczyć na konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU