Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Torzym - powiat sulęciński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Torzym.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Trudnimy się specjalistycznym transportem przedmiotów o wielkich gabarytach. Należącą do nas jednostkę prowadzimy już od lat, dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Nasze zlecenia realizujemy na obszarze całego kraju, wspomagając postaciom prywatnym i firmom. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, żeby nasi Konsumenci nie musieli niepokoić się żadnymi formalnościami. Serdecznie zapraszamy do poznania oferty i kontaktu z nami w celu umówienia detalów usługi.


By przewóz przesyłek ciężkich oraz wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie oraz pomyślnie, konieczne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. To bezprzykładny sposób na zapewnienie terminowej i bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat stworzona przez nas firma gwarantuje swoim konsumentom bardzo dobre usługi w aspekcie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą idealną propozycję i mamy duże nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Jako że więc transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich potrzebuje dbałości o detale, ważne jest, aby współpracować z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi transportu ciężkiego, w tym permisjami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. To o nas mowa! Nasi Kontrahenci mają niezmiernie wysokie wymagania i to nam się podoba, albowiem lubimy wyzwania.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, dużych oraz małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam miło, jeśli też Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych i ponadnormatywny oraz pojazdów


Transport zapewniamy bez względu na rodzaj powierzonego nam ładunku. Dysponujemy bowiem bardzo nowoczesnym oprzyrządowaniem, jaki gwarantuje nam przewożenie różnego typu gabarytów. W należącej do nas historii firmy zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice i wiele innych maszyn.

Takich ruchomości nie można osobiście przewozić, ponieważ konieczne jest pozyskanie należytej zgody. Prowadzona przez nas jednostka kompleksowo realizuje swoje usługi, dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:3 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Etap planowania transportu wielkogabarytowego


Nasza firma specjalizuje się w przewozie kolosalnych gabarytów rozmaitego rodzaju. Ładunek odbieramy od Klienta oraz bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Ogromnie znaczącą kwestią jest bezsprzecznie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym zajmuje się stworzony przez nas dział logistyki. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod uwagę różnorodne kwestie, na przykład wielkość dróg, wysokość wiaduktów, lub także ewentualne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany i sprawiają, że całe zlecenie musi pozostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W naszej klarownej firmie wysoka jakość obsługi klienta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które mamy, wyposażone są w różnorodne funkcje, które pozwalają podwyższyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam powierzonych. Natomiast wydajny oraz wykwalifikowany portal floty pojazdów wspomaga zagwarantować bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Niemalże wszystko, co wolno przetransportować – my to transportujemy! W należącej do nas firmie przewozimy zlecony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy świetne rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, iż mamy pewność, że stworzona przez nas propozycja oraz wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, który do nas trafi. Z chęcią też dzielimy się swoją zdają sobie sprawę z tego na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Następnie, jednostka występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszelkie niezbędne informacje. Dbamy o to, żeby w imieniu Klienta dopełnić wszelkich formalności, również tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest pewnie umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU