Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Toszek - powiat gliwicki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Toszek.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza jednostka od lat specjalizuje się transportem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Specjalizujemy się kompleksowymi usługami, w skład których wkraczają załadunek, przewóz oraz rozładunek na miejscu, jak również logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zaintrygowani zagadnieniem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas oferta winna Państwa zainteresować. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas ofertą oraz do skorzystania z naszych usług!


Odnaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeżeli pojawiła się potrzeba zatrudnienia firmy specjalizującej się w przewozie wszelkich ładunków ponadgabarytowych. Nasz transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w najwyższym stopniu potrzebujących w tej sprawie Konsumentów. Bez względu od tego, czy potrzebują Państwo całkowitego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tutaj, aby zaproponować kompleksowe rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wystarczy okazać nam trochę zaufania oraz pozwolić, abyśmy się byli w stanie wykazać w zleconym nam zadaniu! Proponujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Przewóz niskopodwoziowy wykonany przez naszych profesjonalistów to absolutny majstersztyk w branży. Stworzona przez nas flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeśli gra toczy się o bezpieczny transport ponadgabarytowych ładunków. Z tego miejsca zachęcamy więc do zaznajomienia się ze szczegółami naszej klarownej oferty, jaka na pewno Państwa nie zawiedzie, podobnie jak atrakcyjne cenny, jakimi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dziś.


Transport niskopodwoziowy maszyn przemysłowych i specjalnych.


W szeregu przypadków Klienci zwracają się do nas z prośbą o przewóz znaczących i niesłychanie ciężkich dużych konstrukcji przemysłowych bądź też budowlanych. Dysponujemy pojazdami, jakie gwarantują nam przewóz wszystkich dużych konstrukcji na terytorium Polski. Najczęściej są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez problemu realizujemy wszelkie zamówienia. Obojętnie od gabarytów określonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień specjalizujemy się wielkimi zamówieniami firmowymi i posiadamy kolosalne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:1 + 3

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przewóz ciężki kontenerów i domków holenderskich


W ramach naszych profesjonalnych usług wolno przetransportować rozmaitego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie oraz kontenery morskie oraz biurowe. Nasz ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek i dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.


Nasi pracobiorcy zajmują się zleceniem całościowo. Na początek, planują dokładnie trasę przejazdu, dbając o najmniejsze szczegóły. Konieczne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszelkich zwężeń lub ewentualnie niepomocnych warunków pogodowych. W momencie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o niebezużyteczne do transportu zgody. W imieniu Klienta zajmujemy się wszelkimi formalnościami – również sprawą ubezpieczenia ładunku.


Robimy wszystko, by proponować usługi powiązane z transportem domków holenderskich oraz nawet w rzeczy samej ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych i profesjonalnych robotników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po gigantycznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej bezpiecznych środowisku pojazdów. Toteż wybierając na mogą posiadać Państwo, że jest to decyzja jak w najwyższym stopniu słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, niemniej jednak również pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To niezmiernie ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są nadzorowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technikę, by zagwarantować stworzonym przez nas klientom optymalne rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług najlepszej możliwej jakości. Jako firma współczesna oraz całościowa, zachęcamy do skorzystania z całkowitej gamy usług transportowych. W rezultacie dziś dajemy Państwu dostęp do faktycznie kompleksowego rozwiązania, przystosowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas ofertą i do skorzystania z usług firmy. Zapewniamy o profesjonalizmie naszych pracowników i najlepszych cenach. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce. Zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU