Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Trzciel - powiat międzyrzecki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Trzciel.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu proponujemy profesjonalny przewóz niskopodwoziowy różnych ładunków o dużych gabarytach – specjalizujemy się załadowaniem oraz rozładowaniem każdego ładunku. Przewóz specjalistyczny odbywa się zawsze przy użyciu współczesnych maszyn oraz pojazdów. Nasi pracobiorcy sumiennie realizują wszelkie zlecenia oraz posiadają niezbędne e kwalifikacje, jak też wiedzę oraz doświadczenie. Przeprowadzamy przewóz niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Kontrahenta i bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wyznaczonym adresem. Nasza idealna oferta dotyczy terytorium całej Polski. Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z należącą do nas ofertą. Z całego serca zapraszamy do skorzystania z propozycji prowadzonej przez nas firmy.


Transport wielkogabarytowy w stworzonym przez nas wykonaniu jest całkowicie kompleksowy oraz świetny, gdyż dysponujemy szeroką gamą urządzeń do jego realizacji. Korzystamy z pojazdów i przyczep bardzo dobrych na rynku, by chronić zlecony w nasze ręce, drogocenny sprzęt. Nie ma dla nas zleceń zanadto małych bądź za znacznych – do każdego podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem.


Znamy miejscowe oraz krajowe przepisy, w następstwie tego mogą mieć Państwa pewność, iż zatroszczymy się o wszelkie wymagane zezwolenia, ubezpieczenie i eskorty wymagane do efektywnego przewozu wielkogabarytowego. Mamy sprzęt do przenoszenia do ogromnych ciężarów i strategiczne partnerstwa, które pomagają nam w przewozie na pokaźniejsze odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Jesteśmy zwyczajnie niezawodni w tym, co robimy oraz mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo szansę, byśmy mogli się wykazać. Z chęcią także odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące naszej klarownej oferty, zatem zachęcamy do ich zadawania! Odpowiemy tak ekspresowo, jak jedynie to możliwe.


Transport specjalistyczny wszystkich ładunków


Nasza firma proponuje transport różnorodnego rodzaju przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w przewożeniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów i hal,
  • kontenerów biurowych i nadmorskich,
  • domków letniskowych, w tym chat holenderskich,
  • maszyn budowlanych oraz przemysłowych.
  • pociągów, helikopterów oraz suwnic.

Jesteśmy w stanie bez ryzyka przewieźć wszelkie przedmioty wielkogabarytowe zlecone nam przez Kontrahenta. Dokładamy wszelkich starań, by zlecenie zrealizować w możliwie najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami:4 + 2

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przygotowanie przewozu wielkogabarytowego


Z całych sił staramy się zmniejszyć ilość formalności, których musi dopełnić nasz Konsument. Sami specjalizujemy się całą logistyką oraz organizujemy trasę od początku do końca, uwzględniając przy tym warunki pogodowe, roboty drogowe i inne kwestie, jak szerokość oraz wysokość przejazdu. Prowadzona przez nas firma występuje również o wszystkie potrzebne zezwolenia, żeby transport ponadnormatywny był w stanie dojść do skutku.


Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, jakie mają w planach transport ciężkiego, wielkogabarytowego wyposażenia – jednakowoż nie posiadają do tego celu wyśmienitego pojazdu. Nie ma w całym kraju drugiego takiego eksperta, jaki specjalizuje się w ciężkich przewozach, jak właśnie nasza wykwalifikowana ekipa! Jesteśmy w stanie nie jedynie wspomóc odkryć perfekcyjny transporter do wysyłki sprzętu czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, jakkolwiek oczywiście wykonać całe zlecenie: nienagannie, fachowo, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym samodzielnie!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Udzielimy wskazówek na temat przygotowywania ładunku do przewozu, pomagając stworzonym przez nas Klientom i dzieląc się cenną wiedzą. Co znacznie więcej, wszystko to jest w bardzo atrakcyjnej cenie, co do tego wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie zostaje nam nic innego, w jaki sposób zachęcić do skorzystania z naszej oferty, a w razie dowolnych pobocznych pytań, powiązanych z naszą idealną ofertą – także jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli szukają Państwo niezawodnego partnera do fachowego transportu rzeczy tego rodzaju- nie wolno przyzwoiciej trafić niż właśnie na naszych doświadczonych specjalistów!


Zachęcamy gorąco do zaznajomienia się z opisującą nas bogatą propozycją transportu ponadgabarytowego. Jesteśmy w pełni kompetentni, a nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie. Bardzo dobre ceny na rynku są u nas gwarantowane. Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z usług przedsiębiorstwa.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU