Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Trzcińsko-Zdrój - powiat gryfiński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Trzcińsko-Zdrój.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas jednostka od lat zajmuje się przewozem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Zajmujemy się całościowymi usługami, w skład których wchodzą załadunek, transport oraz rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zaintrygowani tematem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas oferta winna Państwa zaciekawić. Już dzisiaj zapraszamy do poznania zakresu naszych usług i do wybrania naszych usług!


Znaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeżeli pojawiła się potrzeba zatrudnienia firmy specjalizującej się w przewozie wszelkich ładunków ponadgabarytowych. Skonstruowany przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w najwyższym stopniu potrzebujących w tej kwestii Konsumentów. Obojętnie od tego, czy potrzebują Państwo całościowego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tu, aby zaproponować wszechstronne rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wszystko, co trzeba zrobić to uwierzyć nam oraz powierzyć nam całkowite zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo kompletną resztą! Oferujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Przewóz niskopodwoziowy wykonany przez naszych specjalistów to absolutny majstersztyk w branży. Stworzona przez nas flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeśli chodzi o bezpieczny transport ponadgabarytowych ładunków. Z tego miejsca zachęcamy więc do zapoznania się ze detalami należącej do nas oferty, która na milion procent Państwa nie rozczaruje, podobnie jak interesujące cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji przemysłowych i specjalnych.


Nieraz Konsumenci zwracają się do nas z prośbą o przewóz wielkich oraz niesłychanie ciężkich dużych konstrukcji przemysłowych lub budowlanych. Dysponujemy pojazdami, jakie umożliwiają nam przewóz wszystkich maszyn na terytorium Polski. Z reguły są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez kłopotu realizujemy wszelkie zlecenia. Bez względu od gabarytów określonej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień specjalizujemy się wielkimi zamówieniami firmowymi oraz posiadamy znaczne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:9 + 8

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Transport ciężki kontenerów i domków holenderskich


Z nami wolno także bez problemu przewieźć domki letniskowe, domki holenderskie, czy kontenery biurowe bądź morskie. Skonstruowany przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt oraz dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Nasi pracobiorcy absorbują się zleceniem całościowo. Najpierw potrzebne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Konieczne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszystkich zwężeń bądź też niekorzystnych warunków pogodowych. Kiedy trasa jest już ustalona, wtedy sami występujemy o potrzebne do dokonania przewozu zgody. Absorbujemy się także kwestią ubezpieczenia, żeby Klient nie musiał myśleć o żadnych formalnościach.


Robimy wszystko, by proponować usługi powiązane z transportem domków holenderskich oraz nawet ściśle mówiąc ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych i obeznanych pracowników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po gigantycznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej bezpiecznych otoczeniu pojazdów. Wobec tego wybierając na mogą mieć Państwo, że jest to decyzja jak w największym stopniu słuszna. Zyskuje się więc liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego przewożonego ładunku – zlecając go nam. To niezmiernie istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są kontrolowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, żeby zagwarantować naszym kontrahentom bardzo dobre rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług najwyższej możliwej jakości. Jako firma współczesna i całościowa, zachęcamy do skorzystania z całkowitej gamy usług transportowych. W rezultacie dziś dajemy Państwu dostęp do właściwie kompleksowego rozwiązania, dopasowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z należącą do nas propozycją oraz do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Zapewniamy o profesjonalizmie naszych robotników i bardzo dobrych cenach. Z nami wolno dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU