Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Tuchów - powiat tarnowski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Tuchów.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Trudnimy się specjalistycznym przewozem przedmiotów o obszernych gabarytach. Opisującą nas jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Nasze zlecenia realizujemy na obszarze całego kraju, pomagając osobom prywatnym i przedsiębiorstwom. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, żeby nasi Kontrahenci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z całkowitą propozycją należącej do nas firmy oraz do skorzystania z naszych doświadczonych usług.


Spedycje o dużej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, zwane potocznie transportem ciężkim, wymagają dokładnego planowania. Tylko w ten sposób wolno zagwarantować bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat stworzona przez nas jednostka zapewnia swoim kontrahentom optymalne usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na należącą do nas propozycję oraz mamy gigantyczne nadzieje, że będą pragnęli z naszych usług skorzystać.


Skoro w następstwie tego przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich żąda dbałości o szczegóły, istotne jest, żeby współdziałać z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi przewozu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. To o nas mowa! Nasi Kontrahenci mają ogromnie wysokie wyczekiwania i to nam się podoba, bowiem uwielbiamy wyzwania. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, dużych oraz małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Będzie nam przyjemnie, jeśli także Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych i ponadnormatywny i pojazdów


Transport zapewniamy bez względu na rodzaj powierzonego nam ładunku. Dysponujemy bowiem niezwykle nowoczesnym sprzętem, który gwarantuje nam przewożenie przeróżnego typu gabarytów. W należącej do nas historii firmy zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • pogłębiarki,
  • suwnice oraz dużo innych konstrukcji.

Takich ruchomości nie wolno osobiście transportować, bo nieodzowne jest pozyskanie dobrej zgody. Stworzona przez nas firma kompleksowo realizuje swoje usługi, to naturalnie dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:6 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza firma specjalizuje się w przewozie gigantycznych gabarytów przeróżnego typu. Ładunek odbieramy od Konsumenta oraz bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po odpowiednim zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Ogromnie ważną kwestią jest oczywiście zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym trudni się nasz dział logistyki. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod szczególną uwagę przeróżne kwestie, na przykład wielkość dróg, wysokość wiaduktów, czy też prawdopodobne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany i opóźnić całe zlecenie.


W opisującej nas firmie wysoka jakość obsługi klienta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które posiadamy, wyposażone są w rozmaite funkcje, które pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam powierzonych. Natomiast wydajny oraz doświadczony portal floty pojazdów wspomaga zagwarantować bezawaryjność całego wyposażenia, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeżeli gra toczy się o wydajny oraz banalnych transport opcjonalnych ładunków! W naszej klarownej firmie przewozimy zlecony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Nasz oddany personel wyznaczy kapitalne rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, iż mamy pewność, że stworzona przez nas oferta oraz wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, który do nas trafi. Do naszych plusów należy także bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego i chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


W następnej kolejności, firma występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszystkie niezbędne informacje. Klient nie musi się niczym troskać, bo samodzielnie dbamy o uzupełnienie wszelkich formalności, również powiązanych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU