Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Tuczno - powiat wałecki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Tuczno.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W prowadzonej przez nas ogromnej ofercie znajduje się szczególny przewóz ładunków wielkogabarytowych. Naszą jednostkę prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Nasze zamówienia realizujemy na terenie całego kraju, pomagając postaciom prywatnym i przedsiębiorstwom. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, by nasi Klienci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Gorąco zapraszamy do poznania oferty oraz kontaktu z nami w celu umówienia szczegółów usługi.


Przesyłki o dużej wadze oraz niekonwencjonalnym gabarycie, nazywane potocznie transportem ciężkim, żądają starannego planowania. To bezprzykładny sposób na zapewnienie terminowej i bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat stworzona przez nas firma zapewnia swoim klientom bardzo dobre usługi w zakresie przewozu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą klarowną propozycję i mamy wielkie nadzieje, że będą pragnęli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Jako że więc transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich potrzebuje dbałości o szczegóły, istotne jest, by współpracować z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi transportu ciężkiego, w tym aprobatami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. To o nas mowa! Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet w największym stopniu wymagających Kontrahentów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach oraz wiedzą w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, znacznych oraz małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeżeli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy również ten sukces współtworzą.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowniczych i specjalny i pojazdów


Realizujemy nasze zamówienia, obojętnie od typu załadunku. Dysponujemy bowiem niezwykle nowoczesnym oprzyrządowaniem, który umożliwia nam przewożenie różnorodnego typu gabarytów. W należącej do nas historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • pogłębiarki,
  • suwnice i wiele innych maszyn.

Takich ruchomości nie można samodzielnie transportować, bowiem potrzebne jest pozyskanie właściwej zgody. Stworzona przez nas jednostka kompleksowo realizuje swoje usługi, dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:8 + 5

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza jednostka specjalizuje się w transporcie obszernych gabarytów różnorodnego typu. Ładunek odbieramy od Klienta i bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po odpowiednim zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Stworzona przez nas jednostka posiada osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod uwagę różne kwestie, na przykład wielkość dróg, wielkość wiaduktów, czy również prawdopodobne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany i sprawiają, że całe zlecenie musi zostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W opisującej nas jednostce gospodarczej ogromna jakość obsługi konsumenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w naszej profesjonalnej flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone oraz nimi przewożone. Natomiast wydajny oraz profesjonalny portal internetowy floty pojazdów wspomaga zapewnić bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Niemalże wszystko, co można przetransportować – my to przewozimy! Przykładamy się do transportu zleconych nam ładunków, adekwatnie tak samo, jak gdyby były one naszą najlepszą własnością. Skonstruowany przez nas oddany personel wyznaczy perfekcyjne rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, że mamy pewność, że nasza propozycja i wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Z chęcią także dzielimy się swoją zdają sobie sprawę z tego na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


W następnej kolejności, jednostka występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszystkie niezbędne informacje. Klient nie musi się niczym martwić, ponieważ samodzielnie dbamy o dopełnienie wszelkich formalności, także związanych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU