Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Tułowice - powiat opolski - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Tułowice.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Żeby móc przewozić przedmioty o sporych gabarytach, konieczne jest uzyskanie zgody. Prowadzona przez nas firma oferuje bardzo dobry przewóz niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wchodzi załadunek, jakkolwiek również rozładunek przedmiotów w lokalizacji, którą wybiera sam Konsument. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek sekretów. Zarządzamy słusznym oprzyrządowaniem i wysokiej jakości pojazdami, jakie spełniają wszelkie normy i wymagania. Dbamy o to, żeby załatwić wszystkie formalności w imieniu Konsumenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej pomocy.


Nasz zespół to w największym stopniu pewny wybór w wypadku transportu ciężkiego wyposażenia budowlanego, przemysłowego oraz innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań przewozowych oraz wyróżniamy się interesującym cennikiem. Jesteśmy w stanie pochwalić się znacznym doświadczeniem jeśli chodzi o spedycję i przewóz nawet w rzeczywistości ciężkiego sprzętu. Nam wolno zaufać!


Nie znajdą Państwo bardziej doświadczonych przedstawicieli niż Ci należący do naszego zespołu. Wystarczy się z nimi skontaktować, by dowiedzieć się szczegółów na temat prezentowanej propozycji. Proponujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok aby uzyskać zachwycającą obsługę, idealne stawki i udany przewóz, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w naszej klarownej gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy ogromne grono zadowolonych Klientów, jakkolwiek niezmiennie jesteśmy otwarci na oryginalne zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Wszechstronna usługa transportu wielkogabarytowego


Trzeba pamiętać o tym, że przewóz ponadgabarytowy to nie tylko sam przewóz przedmiotów o gigantycznych gabarytach. Najpierw trzeba je załadować, potem zaplanować całkowicie trasę przejazdu. Pracownicy opisującej nas firmy mają do dyspozycji najnowocześniejsze techniki, jakie gwarantują im prędki oraz w szczególe bezpieczny przejazd na terenie Polski. Kiedy tak właściwie znamy już dokładny przebieg trasy, w owym czasie występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest nieraz niezmiernie mozolny. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracobiorców czuwa nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. Wybierając trasę, trzeba wziąć pod uwagę takie kwestie, jak szerokość, wysokość wiaduktów i mostów oraz ewentualne remonty u roboty budowlane. Ostatnim krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:5 + 2

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Stworzona przez nas jednostka specjalizuje się w transportowaniu gigantycznych gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo rozmaitych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób detale konstrukcyjne hal oraz mostów, maszyny budownicze oraz przemysłowe, kontenery, tanki oraz dużo innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób i realizujemy się nadzwyczaj profesjonalnie.


Nikogo nie powinno zaszokować to, że przewóz wielkogabarytowy jest mnóstwo bardziej skomplikowany niż przewóz sztampowych ładunków. Przed zainicjowaniem ładowania urządzenia należy wykonać kilka kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Jakkolwiek nie muszą Państwo się tym zajmować i tracić cenny czas na sprawdzenie wymaganych kwestii. To będzie należało do nas, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, aby absolutnie nie pozostały naruszone dopuszczalne rozmiary i masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub ewentualnie innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam przewozu. Odpowiednio znając oraz rozumiejąc wszystkie przepisy i zezwolenia, w sposób kompleksowy zapewniamy prawny transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, żeby uniknąć opóźnień. Wszystkim zajmiemy się solidnie oraz kompleksowo. W ostateczności dysponujemy w istocie gigantycznym zespołem fachowców, którzy nie jedynie są w tej specjalizacji od lat, jednak również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, aby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Uprzejmie zapraszamy do poznania należącej do nas szczegółowej oferty i skorzystania z usług firmy. Gwarantujemy profesjonalizm i sumienność naszych pracobiorców. U nas można również liczyć na konkurencyjne ceny. Gorąco zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU