Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Tyczyn - powiat rzeszowski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Tyczyn.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Przewóz przedmiotów wielkogabarytowych zawsze wymaga zdobycia stosownej zgody. Nasza jednostka oferuje wykwalifikowany transport niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wkracza załadunek, ale także rozładunek przedmiotów w lokalizacji, którą wybiera sam Klient. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek sekretów. Zarządzamy słusznym ekwipunkiem oraz najlepszej jakości pojazdami, które spełniają wszelkie normy i wymagania. Dbamy o to, by załatwić wszelkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z należącej do nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeśli gra toczy się o transport ładunków o niekonwencjonalnym gabarycie oraz nasza oferta na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego rodzaju rozwiązań przewozowych i wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przewozach towarów i spedycji ciężkiego sprzętu. Nam wolno zaufać!


Nasi uprzejmi przedstawiciele są w najwyższym stopniu profesjonalni w branży. Wystarczy się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się szczegółów na temat przedstawianej oferty. Proponujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok żeby uzyskać pierwszorzędną obsługę, perfekcyjne stawki i udany przewóz, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w naszej klarownej gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy duże grono zaspokojonych Klientów, jednakowoż niezmiennie jesteśmy otwarci na oryginalne zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Wszechstronna usługa transportu wielkogabarytowego


Należy nie zapominać o tym, że przewóz ponadgabarytowy to nie tylko sam przewóz przedmiotów o ogromnych gabarytach. W pierwszej kolejności trzeba je załadować, po pewnym czasie zaplanować szczegółowo trasę przewozu. Nasi fachowcy korzystają z nowoczesnych technologii, by zapewnić jak najszybszy oraz najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy znamy już dokładny przebieg trasy, wówczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest nieraz niezwykle mozolny. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych robotników czuwa nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Podczas planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów i mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Minionym krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:3 + 3

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co przewozimy?


Specjalizujemy się w transporcie wielkich gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele różnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób elementy konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budowlane i specjalistyczne, kontenery, tanki oraz wiele innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz realizujemy się wybitnie fachowo.


Transport wielkogabarytowy jest bardziej złożonym zadaniem aniżeli szablonowy przewóz ładunków. Przed nawiązaniem ładowania urządzenia trzeba zrealizować parę kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Jednak nie muszą Państwo się tym zajmować i tracić cenny czas na sprawdzenie wymaganych kwestii. To skonstruowany przez nas zespół ekspertów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy z taką prośbą do nas się zameldować.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, by absolutnie nie zostały naruszone dopuszczalne rozmiary i masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub też innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam przewozu. Poprawnie znając oraz rozumiejąc wszelkie przepisy i zezwolenia, w sposób kompleksowy zapewniamy legalny transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, żeby uniknąć opóźnień. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W końcu zarządzamy de facto gigantycznym zespołem fachowców, którzy nie jedynie są w tej specjalizacji od lat, jakkolwiek także cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, żeby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Z całego serca zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z profesjonalnych usług firmy. Ręczymy za sumienność i profesjonalizm wszystkich zaangażowanych u nas osób. U nas można także liczyć na konkurencyjne ceny. Z całego serca zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU