Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Słupsk, Ustka - powiat słupski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Ustka.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


By zdołać przewozić przedmioty o dużych gabarytach, potrzebne jest uzyskanie zgody. Stworzona przez nas jednostka oferuje wykwalifikowany przewóz niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wstępuje załadunek, lecz też rozładunek przedmiotów w lokalizacji, którą wybiera sam Klient. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami żadnych sekretów. Dysponujemy słusznym sprzętem i najwyższej jakości pojazdami, które spełniają wszystkie normy i wymagania. Troszczymy się o to, aby załatwić wszystkie formalności w imieniu Klienta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej pomocy.


Nasz zespół to w największym stopniu pewny wybór w przypadku przewozu ciężkiego wyposażenia budowlanego, specjalistycznego i innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań przewozowych i wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transportach towarów i spedycji ciężkiego sprzętu. Nam wolno uwierzyć!


Nasi uprzejmi agenci są najbardziej profesjonalni w branży. Wystarczy się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się niuansów na temat prezentowanej propozycji. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok żeby uzyskać świetną obsługę, pierwszorzędne stawki i udany przewóz, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w należącej do nas gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy duże grono zaspokojonych Klientów, lecz niezmiennie jesteśmy otwarci na pionierskie zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Kompleksowa usługa transportu wielkogabarytowego


Należy nie zapominać o tym, że przewóz ponadgabarytowy to nie jedynie sam transport przedmiotów o gigantycznych gabarytach. Najpierw należy je załadować, po pewnym czasie zaplanować całkowicie trasę przejazdu. Nasi eksperci korzystają z nowoczesnych technologii, żeby zagwarantować jak najszybszy i najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy tak właściwie znamy już dogłębny przebieg trasy, wtedy występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest nieraz niezwykle mozolny. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych robotników czuwa nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Wybierając trasę, należy wziąć pod uwagę takie zagadnienia, jak szerokość, wysokość wiaduktów oraz mostów i ewentualne remonty u roboty budowlane. Minionym krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:4 + 2

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co przewozimy?


Prowadzona przez nas firma specjalizuje się w transportowaniu kolosalnych gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo rozmaitych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób elementy konstrukcyjne hal i mostów, duże konstrukcje budownicze oraz przemysłowe, kontenery, czołgi oraz wiele innych. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia i dbamy o jego odpowiednie wykonanie.


Transport wielkogabarytowy jest bardziej złożonym zadaniem niż stereotypowy przewóz ładunków. Przed zainicjowaniem ładowania urządzenia należy zrealizować parę kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Państwo niemniej jednak nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszelkie normy zostały spełnione. To skonstruowany przez nas zespół ekspertów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy z taką prośbą do nas się zgłosić.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, ażeby absolutnie nie zostały naruszone dopuszczalne rozmiary i masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub ewentualnie innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam transportu. Z nami żaden transport nie będzie spóźniony, bo z racji tego, że tak nienagannie znamy wszelkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, umiemy się do nich doskonale dopasować w każdym powierzonym nam zleceniu. Solidność i kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W ostateczności zarządzamy w rzeczy samej szerokim zespołem zawodowców, którzy nie tylko są w tej specjalizacji od lat, lecz również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, ażeby świadczyć usługi najlepszej klasy.


Gorąco zapraszamy do poznania naszej szczegółowej oferty i skorzystania z usług firmy. Gwarantujemy profesjonalizm oraz sumienność naszych robotników. U nas można także liczyć na konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU