Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Wasilków - powiat białostocki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Wasilków.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat proponujemy przewóz ponadgabarytowy na obszarze całej Polski. Specjalizujemy się kompleksowymi usługami, w skład których wchodzą załadunek, przewóz oraz rozładunek na miejscu, jak również logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zaintrygowani zagadnieniem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas propozycja powinna Państwa zainteresować. Już teraz uprzejmie zapraszamy do poznania aspektu naszych usług oraz do wybrania naszych usług!


Jeśli są Państwo w trakcie poszukiwania korporacji absorbującej się przewozem różnego rodzaju ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w dobrym położeniu, a my jesteśmy do dyspozycji. Stworzony przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu potrzebujących w tej kwestii Kontrahentów. Bez względu od tego, czy potrzebują Państwo ogólnego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tu, żeby zaoferować kompleksowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wszystko, co należy zrobić to zaufać nam oraz powierzyć nam kompletne zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo kompletną resztą! Oferujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, jaką jest kompetentny transport niskopodwoziowy. Prezentowane wszechstronne przyczepy szkieletowe do transportu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z dowolnym, powierzonym nam obowiązkiem.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Z tego miejsca zachęcamy wobec tego do zaznajomienia się ze detalami naszej profesjonalnej oferty, która na milion procent Państwa nie rozczaruje, tak samo jak atrakcyjne cenny, jakimi wyróżniamy się na rynku! Dowiedz się więcej o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji przemysłowych oraz specjalistycznych.


Nasi Kontrahenci bardzo wielokrotnie wypatrują możliwości przewozu maszyn przemysłowych oraz budowniczych, które są ciężki oraz mają znaczące rozmiary. Dysponujemy pojazdami, jakie umożliwiają nam przewóz wszystkich dużych konstrukcji na terytorium Polski. Przeważnie są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez problemu realizujemy wszystkie zamówienia. Obojętnie od gabarytów określonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień zajmujemy się wielkimi zamówieniami firmowymi i posiadamy znaczne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:9 + 9

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przewóz ciężki kontenerów i domków holenderskich


W ramach naszych usług można przetransportować rozmaitego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie oraz kontenery morskie i biurowe. Nasz ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek i dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Najpierw potrzebne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Potrzebne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszelkich zwężeń lub niekorzystnych warunków pogodowych. W momencie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o niebezużyteczne do transportu zgody. Absorbujemy się też kwestią ubezpieczenia, aby Klient nie musiał myśleć o żadnych formalnościach.


Robimy wszystko, by oferować usługi połączone z transportem domków holenderskich i nawet w gruncie rzeczy ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych oraz doświadczonych robotników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej przyjaznych otoczeniu pojazdów. Wobec tego wybierając na mogą posiadać Państwo, że jest to decyzja jak najbardziej słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, niemniej jednak też pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To niesłychanie istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są monitorowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, by zapewnić naszym kontrahentom bardzo dobre rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług najwyższej możliwej jakości. Jako firma współczesna i całościowa, zachęcamy do skorzystania z kompletnej gamy usług transportowych. W rezultacie dziś dajemy Państwu dostęp do w rzeczywistości kompleksowego rozwiązania, dostosowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z należącą do nas propozycją i do skorzystania z usług firmy. Gwarantujemy o profesjonalizmie naszych robotników i perfekcyjnych cenach. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU